درباره ما

درباره صنایع ورزشی ارکیدمهر

با توجه به رشد تکنولوژی و زندگی ماشینی در شهر های امروزی تحرک بدنی انسان ها بسیار محدود شده است. در حالی که هیجان و فشارهای عصبی زیادی بر آن ها وارد می شود. به نظر پزشکان و متخصصان، ورزش و تغذیه مناسب، مهم ترین ابزازهای حفظ تندرستی جسم و روح هستند. به همین دلیل بیشتر مردم به ورزش در سالن های ورزشی دارای تجهیزات استاندارد، مدرن و تاثیر گذار روی آورده اند.

گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر از سال 1380 فعالیت خود را با وارد کردن آخرین مدل های محصولات ورزشی منطبق بر استانداردهای معتبر جهانی آغاز کرد. این محصولات از شناخته شده ترین برندها برای زندگی امروز ساخته شده اند و مناسب هر خانه و محیط ورزشی و نیز دارای امکانات و تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی مدرن هستند.

گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر افتخار دارد برای تجهیز باشگاه ها و ارائه تسهیلات ویژه به کارکنان،با سازمان ها و نهادهای دولتی مانند وزارت نفت، وزارت صنایع، وزارت کشور، شهرداری، آموزس و پرورش، وزارت دفاع و دانشگاه ها، فروشگاه های زنجیره ای اتکا و … همکاری کرده است. همچنین این گروه حامی مسابقات قویترین مردان ایران در سال 86، دو دوره در تهران و همچنین مسابقات انتخاب تیم ملی پرورش اندام ایران، خرداد 87 در اصفهان بوده است.

گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش معتبرترین و مطرح ترین کارخانه ها و تولیدکنندگان تجهیزات مدرن ورزشی از جمله دستگاه های باشگاهی Panata ایتالیا، DK City و Intenza تایوان است، و دوچرخه های آمریکایی Specialized و Santacruz می باشد. همچنین ما دارای تائیدیه ها و گواهینامه های بین المللی، تائیدیه های سفارت ایران و ترجمه های رسمی قوه قضاییه هستیم. گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر همچنین اولین و تنها دارنده گواهینامه ISO 9001 در سال 2008 از شرکت TUV NORD در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات و لوازم ورزشی می باشد.