Blog single

دستگاه پله

ورزش هوازی با دستگاه پله

پله نوردی، یکی از پرفشار ترین حرکات ورزشی است که باعث چربی سوزی می شود؛ همچنین برای تقویت ماهیچه های نیم تنه پایین بدن مثل ران، زانو و ماهیچه  باسن و کمر نقش بسزایی دارد. در عین حال نمیتوان از تاثیر آن بر روی ریه ها و قلب و اندام های داخلی غافل شد.

پله نوردی یک ورزش منحصربفرد میباشد که میتواند در دراز مدت تاثیر فوق العاده مثبتی بر روی سلامتی تان بگذارد.

مطالعات بسیاری از متخصصین سلامت جهان نشان میدهد که پله نوردی مرگ و میر را 33 درصد کاهش میدهد. همچنین 7 دقیقه پله نوردی، خطر حملات قلبی را به نصف کاهش می دهد. اضطراب و فشار روانی و افسردگی را کم می کند و به تناسب زمانی که برای این ورزش هوازی می شود، کالری بیشتری می سوزاند.

برخی افراد بر این باور هستند که پله نوردی برای سلامت زانو مضر است. باید در نظر داشته باشید که تنها پایین آمدن از پله با توجه به اینکه تمام وزن بدن بر روی مفاصل است، ضرر دارد ولی بالا رفتن ازآن نه تنها باعث آسیب نمی شود بلکه عضلات پا را تقویت کرده و باعث کاهش فشار بر روی مفاص زانو می گردد.

در هنگام گام برداشتن از توجه داشته باشید که شکم را جلو ندهید و با حالت صاف بر روی پله گام بردارید.

امروزه جاهای بسیار زیادی است که میتوانید در آنجا پله پیدا کنید اما استاندارد بودن ارتفاع آنها حائز اهمیت هستند تا آسیبی به مفاصل زانو نزند. همچنین آلودگی، گرم بودن و یا سرد بودن هوا، نیز مهم است. گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر بر آن شده است تا با معرفی دستگاه پله برند تایوانی اینتنزا که نسبت به برخی از دستگاه های پله دیگر از از امکانات و استاندارد و کیفیت بهتری برخوردار است، سلامت و شادابی را به ورزشکاران هدیه دهد.

زیبایی ظاهری و کیفیت بالای این محصول، طرفداران زیادی را جلب کرده است. برنامه ورزشکاران برروی دستگاه پله اینتنزا ثبت و ذخیره می شود. ضربان قلب، تعداد گام ها بر روی پله، سرعت و میزان کالری مصرفی و  …. نمایش داده می شود. شیب این پله قابل تغییر است و بر روی کالری سوزی تاثیر بسزایی دارد. میتوان بر روی این پله، حرکات ورزشی دیگری برای فیله کمر، پهلوها و غیره همزمان با ورزش هوازی انجام داد.

جهت مشاهده مشخصات فنی دستگاه پله اینتنزا 550ci کلیک نمایید.

 

دستگاه پله

ایمیل شما منتشر نشده و محفوظ می ماند.

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

Your email address will not be published.