Blog single

دستگاه بدنسازی

معرفی دستگاه های بدنسازی هوازی

این مقاله به شما کمک میکند تا درباره دستگاه های بدنسازی هوازی اطلاعات مفیدی کسب کنید و با چربی سوزی بیشتر در زمان کمتر ورزش کنید. همه دستگاه‌های بدنسازی هوازی تاثیر یکسانی روی بدن شما ندارند. در نتیجه با توجه به عملکرد دستگاه‌های بدنسازی هوازی بر اساس بالاترین میزان تاثیر، مطابقت با تمرینات بدنسازی و موجود بودن در باشگاه ها به معرفی آنها میپردازیم:

1- تردمیل
این دستگاه بهترین و موثرترین گزینه برای چربی سوزی است. دستگاه تردمیل با کمک به سوزاندن کالری بیشتر و با تنظیم سرعت و شیب دلخواه بدن شما را مطابق با وضعیت بدنی تان به همان شکلی که باید فعالیت کند به حرکت وامیدارد. علاوه بر این دارای کلید ایمنی برای جلوگیری از آسیب در حین فعالیت بدنی است و تاثیر مفیدی بر روی عضلات پا و استخوان ها خواهد داشت.

جهت خرید تردمیل باشگاهی کلیک کنید.

2 – دوچرخه ثابت اسپینینگ
اسپینینگ یکی از دستگاههای بدنسازی برای تقویت ماهیچه ها و عضلات پا است. همچنین یکی از بهتربن تمرینات قلبی-عروقی به شمار میرود. این نوع دوچرخه ثابت شکلی دیگر از دوچرخه سواری را به معرض نمایش میگذارد و برای دوچرخه سواران بسیار مناسب است.

جهت خرید دوچرخه ثابت اسپینینگ کلیک نمایید.

3- الپتیکال
الپتیکال دستگاهی بسیار مناسب برای کسانی است که مشکلات مفصلی دارند یا مصدوم شده اند. این دستگاه به راحتی باعث چربی سوزی بالایی میشود و با بالا بردن ضربان قلب شما کالری میسوزاند.

جهت خرید الپتیکال کلیک نمایید.

4- دوچرخه ثابت نشسته
با استفاده از این دستگاه به راحتی میتوانید با انجام کارهای روزانه مانند تماشای تلویزیون یا مطالعه به ورزش کردن بپردازید. دوچرخه ثابت نشسته تنها با به کارگیری عضلات پا به شما در فرآیند چربی سوزی کمک میکند.

جهت خرید دوچرخه ثابت نشسته کلیک نمایید.

1 Comments
  1. دانلود فیلم آموزش کنکور تیر ۴, ۱۳۹۹ at ۶:۵۳ ب.ظ - Reply

    سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

Your email address will not be published.