Blog single

جایگزینی مانیتور تردمیل

جایگزینی مانیتور تردمیل با مانیتورهای مدل مشابه

مانیتور تردمیل از جمله قطعاتی است که جایگزینی آن با مدل مشابه احتیاج به شناخت کامل نسبت به فرآیندهای الکترونیکی و انواع مختلف برد های نمایشگر موجود در مانیتورها دارد.

 

جایگزینی مانیتور تردمیل در تردمیل های بدون شیب به مراتب امکان پذیر تر و سهل الحصول تر از تردمیل های شیب دار است و در همین راستا مقدار اسب بخار موتور تردمیل و برد تغذیه تردمیل نیز ارتباط توامان با جایگزین کردن مانیتور تردمیل دارد، پیش از همه برد نمایشگر میبایست مشابه ترین عملکرد را داشته و در درجات بعدی ابعاد قاب مانیتور تردمیل که مناسب برای جایگزین کردن مانیتور مشابه را داشته باشد.

 

در مواردی به علت نبود مانیتور مناسب، خریدار مجبور به تعویض مانیتور و کابل های مربوطه و برد تغذیه در تردمیل های خانگی می شود و در تردمیل های باشگاهی بجای برد تغذیه اینورتر تردمیل به صورت یکجا تعویض میشود.

در جایگزین کردن مانیتور تردمیل با مدل مشابه، در بعضی موارد نوع برنامه های مانیتور دچار تغییر شده و یا کار نمیکند ولی بهترین راه برای تعویض مانیتور مشاوره با متخصص فنی و ارائه اطلاعات دقیق و صحیح در مورد ویژگی های عملکردی و فیزیکی مانیتور بوده که توسط متخصص فنی تغییر و تبدیل لازمه بر روی مانیتور جایگزین شده اعمال شود.

ایمیل شما منتشر نشده و محفوظ می ماند.

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

Your email address will not be published.