بلاگ

باشگاه بدنسازی حرفه ای با دستگاه های اینتنزا

باشگاه بدنسازی اینتنزا

برای تجهیز یک باشگاه بدنسازی حرفه ای و کارآمد لازم است نسبت به خرید دستگاه بدنسازی  باشگاهی دقت داشته باشید. بهترین دستگاه بدنسازی دستگاهی است که از لحاظ کارایی، زیبایی و استحکام کیفیت بالایی داشته باشد. زیبایی ظاهری از موارد مهم است هر چه ظاهر دستگاه شکیل تر باشد باعث جلب توجه بیشتری در باشگاه می شود. یک دستگاه بدنسازی خوب به راحتی قابل تنظیم میباشد تا از وزنه های مختلف بسته به توان خودتان به راحتی استفاده کنید.

دستگاه های بدنسازی هوازی اینتنزا با داشتن این مشخصه ها از بهترین انتخاب ها برای تجهیز باشگاه میباشند.

از ویژگی های دیگر دستگاه بدنسازی برند تایوانی اینتنزا هوشمند بودن آن است که بتواند علاوه بر حفظ امنیت شما، کار کردن با دستگاه را برای شما آسان کرده و شاخصه هایی مانند مسافت طی شده، زمان، برنامه تمرینی، کنترل ضربان قلب و … را به شما نمایش دهد.

سازگار بودن با محیط زیست و اهمیت به این موضوع از موارد قابل توجه دستگاه های هوازی اینتنزا میباشد. همچنین لازم است در نظر داشته باشید با توجه به هزینه ای که برای خرید دستگاه بدنسازی پرداخت میکنید کارآیی مناسب را داشته باشد و بتوانید با صرف هزینه در طولانی مدت بهترین استفاده از آن را داشته باشید.

دستگاه های هوازی اینتنزا که از امنیت بالایی برخوردار میباشند، درصد بروز آسیب را به میزان قابل توجهی کاهش میدهند.

خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه بدنسازی مولفه ای مهم در خرید دستگاه میباشد که خیال شما را بابت استفاده مداوم از آن راحت میکنید و دستگاه را به بهترین دستگاه بدنسازی تبدیل میکند. دستگاه هایی که خدمات پس از فروش ندارند، ممکن است در صورت بروز مشکل یا هرگونه ایرادی هزینه هایی گزافی را برای شما به دنبال داشته باشد.

شرکت صنایع ورزشی ارکیدمهر نمایندگی برند اینتنزا و تمامی قطعات بکار رفته در آنها ساخت کشور تایوان میباشد و با ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش این دستگاه ها شما را برای خرید دستگاه های هوازی مناسب یاری میکند.

 تردمیل باشگاهی اینتنزا با داشتن ویزگی منحصر به فردی مانند اینکه هیچ نیازی به روغن کاری ندارد، تفاوت بسیاری با تردمیل های دیگر دارد.

برنامه های تمرینی متنوع مانند سرعت اینتروال، ایروبیک، کاهش وزن، تپه نوردی، زمان هدف، مسافت هدف، کالری هدف، تست فیتنس، کنترل ضربان قلب از راه دور از قابلیت های دیگر دستگاه های هوازی اینتنزا میباشد.

الپتیکال برند اینتنزا با داشتن وجه تمایز دو کاره بودن آن، سطح شیبدار قابل تنظیم دارد و می‌توان با تنظیم شیب روی یک زاویه تند، عضله پشت ساق پا را نیزتقویت کرد.

استاندارد بودن ارتفاع دستگاه اسکالیت ( پله باشگاهی ) اینتنزا نیز متمایز بودن آن است، زیرا مانع آسیب به مفاصل زانو میشود.