بلاگ

با دستگاه بدنسازی پاناتا، پاهایی ورزیده و خوش فرم داشته باشید

دستگاه پاناتا

دستگاه های بدنسازی، عضله سازی یا چربی سوزی؟!

عضلات پا از جمله بزرگترین عضلات بدن می باشند، در نتیجه در اثر فعالیت، مقدار زیادی انرژی را مصرف می کنند که در کاهش وزن اهمیت فوق العاده ای دارد؛ علاوه بر این، تحت تاثیر قرار گرفتن این عضلات به وسیله تمرینی چند مفصلی و مادر مانند اسکات، می تواند ترشح هورمون تستسترون را به مقدار زیادی افزایش دهد و حتی بروی عضله سازی بالاتنه نیز تاثیر مثبت داشته باشد، بجای مصرف هورمون هایی که عوارض زیادی را موجب خواهند شد، بهتر است تمرینات پا را بهتر انجام دهید.

اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم، این است که اهمیت این عضلات فقط مربوط به ورزشکاران نمی شود و برای هر کسی ضرورت دارد که در ادامه به آن می پردازیم، اما علاوه بر آن در رشته ی بدنسازی و کار با دستگاه بدنسازی حتی اگر علاقه ای به حجم در این ناحیه نداشته باشید و فقط برای بالاتنه تلاش می کنید، باید تمرینات عضلات پا را در برنامه داشته باشید. دلایل آن را برای شما می آوریم:

  1. اگر تمرینات پای خود را حذف کنید، پس از مدتی تعادل میان بالاتنه و پایین تنه شما بهم خواهد خورد و ظاهر متناسبی نخواهید داشت.
  2. پاهای شما تکیه گاه محکمی در اجرای بسیاری از حرکات تمرینی بالاتنه هستند. بدون پاهای قوی از اجرای قوی در بسیاری از حرکات عاجز خواهید ماند.
  3. عضلات پا سهم بزرگی از کل عضلات بدن را شامل می شوند، در نتیجه انرژی بسیاری را تحت فعالیت مصرف می کنند. پس در دوره های چربی سوزی و کات نقش بسیار موثری خواهند داشت.
  4. تمرین با دستگاه بدنسازی و  تمرین های پا مخصوصا حرکتی مادر و چند مفصلی نظیر اسکات، می توانید ترشح هورمون های آنابولیک مانند تستسترون که حرف اول را در عضله سازی می زند افزایش دهید و لطف بزرگی به تمام عضلات بدن خود کنید.
  5. تمرینی مانند دستگاه اسکات تقریبا تمامی عضلات شما را درگیر خواهد کرد و فواید زیادی برای شما خواهد داشت.
  6. پاهای ضعیف در دوران میانسالی نمی توانند همراهان خوبی برای شما باشند! اگر می خواهید سالیان سال به راحتی و در سلامت قدم بزنید، حتما پاهای خود را از همین حالا تمرین دهید. به عنوان مثال تمرین دادن عضلات چهار سر ران می تواند فشار را از روی مفصل زانو کاهش دهد. تمرین بر روی این عضلات در صورت صلاح دید پزشک می تواند برای اشخاصی که دچار درد های مزمن و یا برخی مشکلات در این ناحیه هستند، بسیار مفید باشد.
  7. ریسک ابتلا به بسیاری از عارضه ها با تقویت عضلات پا کاهش چشمگیری خواهد داشت. به عنوان مثال واریس سیاهرگ ها، در صورتی که عضلات ساق پای قوی ای داشته باشید و آن ها را تمرین دهید، کمتر شما را مورد هدف قرار خواهد داد و می تواند عوارض ایستادن و یا نشستن طولانی مدت در این زمینه را کاهش دهد.

با دستگاه های بدنسازی پاناتا، پاهای خود را ورزیده و خوش فرم کنید. برند ایتالیایی پاناتا وسیع ترین محصول در بازار برای بخش های مختلف، سنین و انواع آموزش را ارائه می دهد. طراحی، تجربه، بیومکانیک متصل و جامع، فن آوری و کیفیت بالا ماموریت پاناتا هستند. پاناتا به معنی طراحی، زیبایی، کیفیت، مهارت و اشتیاق شدید است . تجهیزات پاناتا طراحی، تولید و آزمایش شده در ایتالیاست. این نتیجه و بیان یک مفهوم ایتالیایی است که نوآوری های محصول و فرآیند تولید باید با اشتیاق ایجاد شود. پانتا استاد صنعت تناسب اندام است، که سفارشی کردن ماشین آلات بر اساس نیاز مشتری را انجام می دهد.
این کمپانی 2003 در سال تاسیس شد و اکنون شرکت پاناتا در کشورهای فرانسه، اسپانیا و آلمان شعبه دارد و بیش از 40 نمایندگی دستگاه بدنسازی پاناتا را در 55 بازار جهانی برای گروه های سنی متفاوت از کودک تا سالمند عرضه می کند.. پاناتا یک شرکت مبتنی برعرضه و تقاضا است که بر اساس اصول کیفی تأسیس شده است. نقطه مرجع برای نوآوری فنی، سبک و سلیقه شماست.

 

 

 

نوشته های مشابه