بلاگ

با واندرکور اسمارت در طبیعت نیز می توانید ورزش کنید.

دستگاه ورزشی خانگی

دستگاه ورزشی خانگی تناسب اندام واندر کور اسمارت با طراحی زیبا و منحصر به فرد و مواد باکیفیت و مستحکمی که در ساخت آن استفاده شده به شما در راحتی و لذت بردن از انجام تمرینات کمک‌ میکند.

با استفاده از این دستگاه میتوانید در منزل، باشگاه یا هرجای دیگری که باشید روزانه تمرینات ورزشی خود را انجام دهید زیرا این دستگاه به فضای زیادی نیاز ندارد و ابعاد کوچکی دارد.

با خیالی آسوده در فضای باز یا طبیعت مانند پارک، حیاط، باغ و … با داشتن واندرکور اسمارت به کاهش وزن و تناسب اندام ایده آل خود برسید؛ به خصوص در این فصل زیبای بهار در کنار انجام تمرینات ورزشی هوازی خود از هوای دلچسب بهاری نیز بینهایت لذت ببرید.

همچنین با شیوع بیماری‌کرونا و لزوم داشتن تحرک و فعالیت برای سلامتی، میتوانید با هزینه بسیار مناسب و به صرفه از داشتن دستگاه دراز و نشست واندرکور اسمارت در خانه یا طبیعت نهایت استفاده را داشته باشید.

از آن جایی که این دستگاه تا 120 کیلو وزن را پشتیبانی میکند، گزینه مناسبی برای کاهش وزن و تناسب اندام تمامی افراد میباشد.

با دستگاه واندرکور اسمارت تمرینات متنوعی برای عضلات شکم، کمر، دست و پا مثل شکم دو زانو جهت تقویت عضلات راست شکمی و عضلات مایل شکمی،کرانچ برای تقویت عضلات شکم، شنا جهت تقویت عضلات سینه و بازوها، پل برای تقویت عضلات باسن، کمر، همسترینگ و ستون فقرات، جلو بازو و پشت بازو جهت تقویت عضلات بازو، قیچی برای عضلات زیر شکم، دوچرخه با پا جهت تقویت عضلات راست شکمی و چهار سر ران و سایر حرکات ورزشی را میتوانید انجام دهید.

طراحی منحصر به فرد این دستگاه با دسته های ابری میله ها و فنرهایی که در داخل میله های آن تعبیه شده است به راحتی شما در انجام تمرینات کمک میکند. همچنین پیچ هایی که در دو طرف دستگاه قرار دارند تنظیم شدت تمرینات را آسان میکنند.

زیر پایی از جنس فوم که در این دستگاه ورزشی قرار داده شده، دستگاه را روی سطح های مختلف ثابت نگه میدارد و از فشار زیاد از حد به پا جلوگیری میکند. علاوه بر این، قسمت تخت پایین واندرکور اسمارت که نرم نیز میباشد از چرم مصنوعی است و در مقابل فرسایش بسیار بادوام است.