بلاگ

با کدام دستگاه های بدنسازی همیشه میتوان ورزش کرد؟

دستگاه های بدنسازی

از موثرترین و سریع ترین راه ‌های داشتن تناسب اندام ایده آل، انجام تمرینات بدنسازی به طور منظم با دستگاه های بدنسازی است . دستگاه‌های‌ بدنسازی‌ میزان فعالیت و کالری سوزی یا عضله سازی بدن را بالا برده و باعث افزایش استقامت و قدرت بدن‌ می‌شوند.

قصد داریم محبوب ترین و کارآمدترین دستگاههای باشگاهی که همیشه میتونید با آنها ورزش کنید را معرفی کنیم.

با انجام تمرینات ورزشی با این دستگاه های بدنسازی، کالری سوزی یا عضله سازی بالایی خواهید داشت. این دستگاه ها بالاترین تاثیرات بر تناسب اندام را دارند.

الپتیکال

برای بهبودی پس از مصدومیت یا مشکلات مفصلی، بهترین انتخاب، دستگاه هوازی الپتیکال است که بسیار برای مفاصل مناسب میباشد.از آنجایی که دستگاه الپتیکال هم عضلات بالاتنه و هم پایین تنه شما را درگیر ‌میکند و ضربان قلب شما را به آسانی بالا میبرد، باعث چربی سوزی‌ بالایی می‌شود.

دوچرخه ثابت

در هنگام انجام تمرینات با دوچرخه ثابت عضلات پا و همچنین ریه‌ خود را تا حد زیادی درگیر میکنید و  عضلات پای شما تقویت میشود. دستگاه دوچرخه ثابت از دستگاه های هوازی است که ورزش کردن با آن بسیار آسان است و شما میتوانید در حین تماشای تلویزیون، گوش دادن به موسیقی و سایر فعالیت های روزانه از آن استفاده کنید و کالری زیادی بسوزانید.

تردمیل

از محبوب ترین و بهترین دستگاه های هوازی، تردمیل است که به آسانی میتوانید لذت تجربه پیاده روی یا کوه نوردی را برای شما شبیه سازی میکند! تردمیل با کالری سوزی بالایی که دارد به کاهش وزن کمک بسیاری میکند.

پله ورزشی (اسکالیت)

دستگاه پله ورزشی که شبیه سازی بالا رفتن از پله هاست، یکی از دستگاه‌های‌ بدنسازی هوازی است که در کنار چربی سوزی عضلات پایین تنه شما را تقویت میکند. ‌هنگام کار با پله برقی باشگاهی یا همان پله ورزشی، مقاومت را کم کم افزایش دهید. با این کار زمان بیشتری را صرف سوزاندن کالری خواهید کرد.