دسته‌بندی نشده

بدنسازی در خانه

دستگاه های بدنسازی

انجام تمرینات قدرتی در بدنسازی نیز با عضله سازی و افزایش قدرت بدنی، تعداد سلول‌های ایمنی که به محافظت از بدن در برابر عفونت‌ها کمک می‌کنند را افرایش می‌دهد و بدن را از خطر عفونت ریه محافظت میکند. به عبارت دیگر با خرید دستگاه های بدنسازی قدرتی‌ در منزل یا باشگاه خانگی خود، در برابر بیماری ها مصون میمانید و همچنین سطح سلامت روحی ‌و‌ جسمی خود را بالا میبرید.

در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری کرونا و جهش های مختلف و پیاپی این ویروس، نقش ورزش در زندگی همگان پررنگ تر شده و تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار اهمیت پیدا کرده است. ورزش بدنسازی فعالیت سلول‌های ایمنی را بالا برده و یکی از راه های ارتقای سیستم‌ ایمنی بدنسازی‌ میباشد.

در این مطلب به معرفی سه دستگاه بدنسازی قدرتی پرطرفدار از برند دی اچ زد با کیفیت و قیمت مناسب که بزرگترین تولیدکننده دستگاه های بدنسازی چین میباشد میپردازیم.

دستگاه پرس سینه برند دی اچ زد مدل E3008 با افزایش امنیت ورزشکار و امکان خطای کمتر در حین انجام تمرین، به تقویت عضلات سینه کمک میکند. مکانیزم حرکت پرس سینه چند مفصلی بوده و میزان قدرت بالاتنه را نمایش میدهد. تمرین با دستگاه پرس سینه در کنارساختن عضلات سینه، فشار متناسبی روی عضله های سرشانه و پشت بازو نیز وارد میکند.

در راستای بهبود و حفظ سلامتی، از بهترین دستگاه ها برای انجام تمرینات سرشانه است که علاوه بر درگیر کردن عضلات جلویی سرشانه عضلات مرکزی سرشانه را نیز درگیر میکند و تاثیر به سزایی بر تقویت عضلات درگیر شده با ایمنی بالا دارد. دستگاه بدنسازی پرس سرشانه DHZ E3006 ضمن حفظ فشار روی عضلات موردنظر با بار چندبرابر به ستون فقرات وارد نمیکند.

دستگاه لت برند دی اچ زد مدل D920 با تکیه بر دقت و مهندسی در تولید دستگاه، از دستگاه های بدنسازی قدرتی کاربردی است که عضلات پشت و زیر بغل را تقویت میکند اما بیشترین تمرکز را روی عضلات زیر بغل دارد. عضلات درگیر در کار با این دستگاه بدنسازی، بخش خارجی عضلات پشتی بزرگ بوده و در کنار آن بخش پایینی عضلات دلتوئید خلفی را نیز درگیر میکند.

تمامی دستگاه های بدنسازی برند دی اچ زد دارای پنج سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر می باشد.