بلاگ

بهترین برند دستگاه های بدنسازی

دستگاه بدنسازی اینتنزا

انتخاب بهترین برند دستگاه بدنسازی به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از نوع استفاده (ورزشی خانگی یا ورزشی باشگاهی)، بودجه مورد نظر، نیازهای خاص تمرینی، گارانتی و خدمات پس از فروش، طراحی ارگونومیک، کیفیت ساخت و دوام، آسانی در استفاده و نگهداری بستگی دارد.

در اینجا بهترین برندهای دستگاههای ورزشی که وارد ایران شده به تفضیل در ادامه معرفی می شود:

1. اینتنزا (Intenza): برندی که انواع دستگاه هوازی با کیفیت بالا و دیزاین مدرن ارائه میکند.  در زمینه مهندسی سازه و قطعات با کیفیت به کار رفته در آن از هرنظر خود را از دیگر برندها متمایز میکند. در دولاین 450 و 550 و در دو مدل دارای مانیتور لمسی تردمیل  و مانیتور آنالوگ تردمیل هر سلیقه ای را پوشش داده و ضمنا این برند محصول کشور تایوان است.

ویژگی های دستگاه بدنسازی

2- دی کی سیتی (DK city): برندی که محصولات هوازی در مدل های بسیار متنوع در دو بخش خانگی و باشگاهی را ارائه میدهد. محصولات این برند سالهای سال توسط شرکت ارکیدمهر در ایران به بازار عرضه شده است. انواع تردمیل دی کی سیتی در طول سالیان در باشگاه ها و منازل همچنان با سلامت کامل کار میکند. کیفیت بالای این تردمیل ها و در دسترس بودن لوازم یدکی تردمیل دی کی سیتی یک نقطه قوت برای این برند است. محصول تایوان و چین بودن این برند نیز وجه تمایز آن است.

3- پاناتا (Panatta): یکی از بزرگترین برندهای ورزشی جهان است که انواع دستگاه قدرتی آن در بسیاری از باشگاه ها استفاده میشود. زاویه خاص و درست که در ساخت این دستگاه های بدنسازی رعایت شده است باعث ایجاد فشار دقیق در ناحیه مورد نظر میشود. خمکاریهای خاص و عجیب در مفصلهای دستگاه نیز آن را به یک برند متفاوت تبدیل کرده است. این برند محصول کشور ایتالیا میباشد.

4- هلث استریم (Healthstream) : دستگاه های تردمیل خانگی و باشگاهی آن در مدل های محدود ارائه شده ولی همین محدودیت، سبب کیفیت اعجاب انگیز آن شده است. همه کاربران در اولین استفاده این کیفیت خاص را مشاهده می کنند.  این برند نیز ساخت تایوان است.

5- ای ئی جی (aeg): برندی از کشور تایوان است که محصولات خانگی و باشگاهی هوازی ارائه میدهد. کاربری ساده، روان بودن، سهولت در عملکرد و فرمان پذیری دستگاه ها ویژگی خاصی برای این برند ایجاد میکند. این ویژگی مشتریان وفادار به خود را به ارمغان می آورد و از هر نظر ساده و در عین حال از ساختار پیچیده ای برخوردار است.