بلاگ

تاثیر واندرکور بر چربی سوزی بدن

چربی سوزی بدن

با شیوع دوباره بیماری‌ کرونا و شدت گرفتن آن، لزوم داشتن تحرک و فعالیت برای بالا بردن میزان سلامتی بدن ضروری است. شما میتوانید با خرید ابزار تناسب اندام خانگی با هزینه بسیار مناسب و به صرفه به راحتی از چربی سوزی بدن لذت ببرید.

از دستگاه واندرکور اسمارت در خانه با اشغال کردن فضای کم و ابعاد مناسب نهایت استفاده را داشته باشید. از آن جایی که این دستگاه تا 120 کیلو وزن را پشتیبانی میکند، گزینه مناسبی برای کاهش وزن و تناسب اندام تمامی افراد میباشد.

این وسیله ورزشی خانگی مناسب برای آب کردن شکم و پهلوها و همچنین عضله ای کردن شکم و دست و پا بوده که تحمل وزن 120 کیلو گرم را داشته و با دسته هایی از ابر نرم و قسمت پایین از ابر و روکش چرم بوده که راحتی را هنگام کار با این دستگاه تضمین می کند .

موقع خرید وسایل ورزشی باید به یکسری از اصول توجه داشت و دستگاهی را انتخاب نمود که بالاترین بازدهی را داشته و کمترین ضرر را برای استفاده کننده داشته باشد و همچنین از کیفیتی مناسب برخوردار باشد,

واندر کور اسمارت یک ابزار ورزشی بوده که هم از نظر ظاهری و هم از نظر کیفی به صورت مناسبی طراحی شده است که می توان گفت یک باشگاه کوچک در خانه ی خود دارید.

کیفیت قطعات و بدنه ی وسیله لاغری واندر کور اسمارت Wonder Core Smart بسیار بالاست و حداکثر فشاری که دستگاه میتواند تحمل کند و به سیستم آن آسیبی نرسد 120 کیلوگرم می باشد.

با استفاده از دستگاه تناسب اندام واندرکور اسمارت میتوانید انواع تمرین های ورزشی شامل شنا، دراز نشست و سایر حرکات ورزشی مثل پل زدن، جلو بازو ساعد، پشت بازو، ضربات قیچی و پادوچرخه، شکم دو زانو را به خوبی انجام دهید. از این دستگاه برای لاغری شکم و پهلو نیز می توانید استفاده کنید و از تناسب اندام خود لذت ببرید.