بلاگ

تجهیز باشگاه بدنسازی در سال ۱۴۰۱

باشگاه بدنسازی

تجهیز باشگاه بدنسازی و سرمایه گذاری برای ایجاد آن، روز به روز در حال افزایش است و امروزه کاهش وزن و تناسب اندام اهمیت زیادی برای همه پیدا کرده است.

کافه ورزش برای تسهیل روند خرید دستگاه های بدنسازی در سال ۱۴۰۱، تخفیف نوروزی ویژه ای برای دستگاه های قدرتی در نظر گرفته است تا بتوانید به راحتی برای تجهیز باشگاه خود اقدام‌ کنید.

جهت تجهیز باشگاه لازم است در ابتدا سالن بدنسازی را از نظر امکانات، تهویه هوا، سیستم گرمایشی یا سرمایشی و متراژ آن در نظر بگیرید، سپس اقدام به خرید تجهیزات ورزشی کنید. همچنین در نظر داشته باشید با توجه به بیماری فراگیر کرونا، پروتکل های بهداشتی را در باشگاه بدنسازی جهت سلامتی ورزشکاران نیز رعایت‌ کنید.

برای خرید دستگاه های بدنسازی دقت کنید که دستگاه هایی با کیفیت، با دوام بالا، دارای گارانتی و خدمات پس  از فروش عالی انتخاب کنید. زیرا این دستگاه ها باید با توجه به استفاده افراد مختلف در طی مدت زمان طولانی، استحکام و دوام کافی را داشته باشند و لازمه ی آن‌ کیفیت بالای دستگاه های بدنسازی میباشد. علاوه بر این گارانتی دستگاه ها اهمیت زیادی دارند تا در صورت خرابی یا مشکل در دستگاه ها بتوانید نسبت به تعمیر آنها با کمترین هزینه اقدام کنید.

دستگاه های بدنسازی لازم برای باشگاه بدنسازی شامل دستگاه های هوازی و قدرتی میشوند که دستگاه های بدنسازی برای سوزاندن‌ کالری و چربی سوزی و کاهش وزن مورد استفاده قرار میگیرند. دستگاه های هوازی باشگاهی شامل تردمیل، دوچرخه ثابت نشسته و ایستاده، اسکی فضایی و پله برقی باشگاهی میباشند.

دستگاه های قدرتی جهت ساختن عضلات بدن و تقویت آنها میباشند که هر دستگاه روی عضله یا عضلاتی مشخص کار میکند؛ دستگاه های قدرتی شامل دستگاه پشت پا جهت تقویت عضلات همسترینگ پشت پا، پرس سرشانه جهت تقویت عضله سرشانه، پرس سینه جهت تقویت عضلات سینه، پشت بازو برای تقویت عضلات پشت بازو، لت برای تقویت عضلات زیربغل و پشت، دستگاه شکم برای تقویت عضلات شکم و … میباشند.