دسته‌بندی نشده

تخت ماساژ ریلکس Relax ETL55S30

تخت ماساژ

تخت ماساژ از مهمترین لوازم یک ماساژ حرفه ای می باشد و شرایط ایده آلی را برای ماساژور و ماساژ گیرنده فراهم می کند. طیف وسیعی از ماساژور ها خدمات خود را در محل شخص متقاضی انجام می دهند، بنابراین نیازمند تختی سبک و قابل حمل می باشند.

تخت ماساژ پرتابل پایه چوبی قابل حمل، سبک و کاربردی بوده و مناسب برای استفاده حرفه ای، فیزیوتراپی، توانبخشی، طب سوزنی، ماساژ، تاتو، درمان های زیبایی و پدیکور می باشد. این تخت دارای قسمت نگهدارنده دست و صورت است. قسمت پشت قابل تنظیم می باشد و قابلیت تنظیم ارتفاع بین 61 تا 86 سانتی متر را نیز داراست. همچنین دارای فومی با ضخامت 9 سانتی متر می باشد.

از ویژگی های مهم این تخت عبارتند از :

تخت ماساژ پرتابل سه شکن
دارای پایه های تقویت شده
کیفیت فوق العاده بالا

آسان برای استفاده
فوق العاده نرم و لوکس
امن و پایدار
دارای پوشش قابل شستشو
مقاوم در برابر روغن ماساژ و آب
دارای قسمت پشتی قابل تنظیم

 این تخت ماساژ دارای 185سانتی متر طول و 76 سانتی متر عرض می باشد. طول این تخت با قسمت نگهدارنده صورت 210 سانت و عرض آن با قسمت نگهدارنده دست 96 سانتی متر است. وزن این محصول 17.6 کیلوگرم می باشد و تا 204 کیلوگرم تحمل وزن دارد.
دارای کیف قابل حمل جهت حمل آسان است و رنگ بندی متنوع آن با هر سلیقه ای سازگاری دارد. سفید، مشکی، سورمه ای، بنفش و بژ از جمله رنگ های پر طرفدار این تخت ماساژ می باشد. 6 ماه ضمانت سلامت ماندگار دارد و ساخت کشور چین، تحت لیسانس آمریکا است.