دسته‌بندی نشده

تردمیل باشگاهی اینتنزا و برنامه های تمرینی

تردمیل باشگاهی

برای افرادی که به دنبال سلامت مفاصل خود هستند و در عین حال از مزایای ورزش هوازی و یا قلبی عروقی آگاهی دارند، ورزش با برنامه تردمیل باشگاهی یا خانگی راه حلی ملایم و در عین حال موثر است.

بر خلاف دویدن در فضای باز یا سایر فعالیت‌های شدید که باعث آسیب به مفاصل است، جنس سطوح تردمیل معمولا به صورتی است که ضربه بیشتری را جذب می‌کند و فشار روی مفاصل مانند زانو و مچ پا را کاهش می‌دهد.  این موضوع باعث می‌شود که ورزش با تردمیل به دلیل تاثیر بیشتر و آسیب کمتر بسیار محبوب باشد.

 

ورزش با تردمیل

گنجاندن تمرینات منظم تردمیل به همراه  رژیم تناسب اندام می تواند به طور قابل توجهی سلامت قلب و عروق شما را تقویت کند. با انجام تمرینات هوازی مداوم بر روی تردمیل، به طور موثر عضله قلب خود را تقویت می کنید، گردش خون را بهبود می بخشید و فشار خون را کاهش می دهید. این موضوع نه تنها استقامت کلی شما را افزایش می دهد، بلکه خطر بیماری قلبی و سکته را نیز در دراز مدت کاهش می دهد.

تردمیل به عنوان نیروگاهی برای سوزاندن کالری و از بین بردن چربی های ناخواسته همیشه مطرح بوده است. امکان ورزش در سطوح مختلف و تنظیم شدت و شیب تردمیل ، این دستگاه بدنسازی را به دستگاهی ایده آل برای سوزاندن کالری و کاهش وزن تبدیل می کند. چه تند راه بروید، چه آهسته آهسته قدم برداید یا در تمرینات تناوبی با شدت بالا شرکت کنید، تردمیل یک راه راحت و کارآمد برای به حداکثر رساندن چربی سوزی با تردمیل و حفظ توده عضلانی بدون چربی است.

ورزش با تردمیل اینتنزا تجربه ای جدید در استفاده از تردمیل را برای هر کاربر فراهم کرده است. از لحاظ مهندسی سازه و ساختار زیبایی به ورزشکار ارائه می دهد. همچنین فضای وسیعی را برای دویدن در اختیار کابر قرار میدهد که تمرین را برای ورزشکار مفرح می کند.

در مورد انواع برنامه تردمیل، برنامه های متنوعی شامل FITNESS TEST  وجود دارد که در چند روش و مرحله های مختلف به تست تناسب اندام میپردازد.

برنامه تردمیل باشگاهی

برنامه  ADVANCED PROGRAM  شامل 10 برنامه تمرین هوازی با تردمیل بوده که در 4 سطح WALKING HILL و 4 برنامه SPEED INTERVAL و 2 برنامه HIGH INTENSITY می باشد .

برنامه HRC نیز که با کنترل ضربان قلب برنامه ای برای برد ارائه می دهد دارای  4 برنامه  TARGET یا هدف گذاری شده می باشد که تنوع بسیار زیادی برای تمرین با تردمیل فراهم می کند .