بلاگ

تعمیر دوچرخه ثابت خانگی

تعمیر دوچرخه ثابت

به لحاظ فرم و تعمیر دوچرخه های ثابت موجود، این دوچرخه ها به دو دسته تقسیم می شوند :

1. دوچرخه ثابت ایستاده

2. دوچرخه ثابت نشسته

و به لحاظ عملکردی شامل دو بخش :

1.مگنتی

2.الکترومگنتی

می باشد که خصوصیات خاص خود را دارد.

در تعمیرات دوچرخه خانگی بیشتر موارد مربوط به استهلاک قطعات متحرک و قطعات ثابتی که فشار روی آنها بیشتر از جاهای دیگر است.

دراکثر دوچرخه ها پس از چندسال استفاده دچار خرابی پنجه رکاب  قامه میشود که بر اساس شکل و سایز آنها احتیاج به تعویض دارد، مشتری باید در نظر داشته باشد که در صورت بروز مشکل در حرکت دوچرخه و به اصطلاح ( پله پله شدن ) نباید از آن استفاده کنند چون باعث خرابی شفت اصلی میشود وهزینه بیشتری برای آن ایجاد میکند.

دوچرخه ثابت در بازه های زمانی مختلف بنا به کارکرد دوچرخه میبایست آچارکشی شود و بعضی قطعات یدکی دوچرخه ثابت گریس کاری شود.

در صورت بروز مشکل الکترونیک توجه داشته باشید از هرآداپتوری برای آن استفاده نشود چون باعث خرابی کامل الکترونیک دستگاه شده و حتما پیش از هر کاری از کارشناسان شرکت مشاوره گرفته و آداپتور مناسب برای آن استفاده شود و در انواع مگنتی نیز تن شن دستی استهلاک بالایی دارد که راهی جز تعویض ندارد.

فلایویل دوچرخه ثابت خانگی از مهمترین قسمتهای دوچرخه بوده که در صورت بروز خرابی قابل تعمیر است ولی اگر آسیب کلی به آن وارد شده باشد، چاره ای جز تعویض نیست.

پیشنهاد ما به مشتریان عزیز این است که در زمان بروز خرابی از استفاده بیشتر خودداری کرده و با شرکت تماس گرفته تا کارشناسان فنی شرکت برای رفع عیب و تعمیر دوچرخه ثابت به منزل مشتری مراجعه نمایند.