بلاگ

خرید‌ لوازم ورزشی و‌ لوازم‌ فیتنس

لوازم فیتنس

خرید لوازم ورزشی خانگی

خرید لوازم ورزشی برای تناسب اندام، ورزش کردن را آسان تر و راحت تر‌ کرده و هم تمرینات شما را هیجان‌انگیز خواهد کرد و انگیزه‌تان را نیز بالا میبرد. به همین دلیل در این مقاله، راهنمایی برای تهیه لوازم ورزشی و ‌لوازم فیتنس آماده شده که این لوازم را برای شما معرفی میکنیم.

ورزش بدنسازی و انجام تمرینات بدنسازی در خانه که این روزها مرسوم شده است، نیازمند خرید لوازم ورزشی مربوط به آن‌ میباشد.

دستگاه تناسب اندام واندرکور اسمارت یکی از دستگاه های بدنسازی و فیتنس با ابعاد نسبتا کوچک بوده که فضای کمی را اشغال کرده و قابل حمل است تا از آن در هر محیطی که بخواهید بتوانید استفاده کنید. این دستگاه ورزشی خانگی به تقویت عضلات شکم، کمر، دست و پا کمک بسیاری میکند و با آن تمرینات ورزشی متعددی مانند کرانچ (دراز و نشست)، شنا سوئدی، پل زدن، جلو بازو و ساعد، پشت بازو، ضربات قیچی، پا دوچرخه، شکم دو زانو و … را میتوان انجام داد.

تجهیزات، لوازم ورزشی و بدنسازی متنوع برند مدرن فیتنس ساخت کشور کانادا برای تناسب اندام و انجام تمرینات ورزشی بسیار کارآمد هستند.

دستگیره چرخشی شنا برند مدرن فیتنس، دستگیره هایی هستند که برای انجام حرکت شنا مورد استفاده قرار میگیرند و بسیار کم حجم و سبک می باشند.

موانع پرش زمینی ورزشی برند Vancity مدرن فیتنس، موانعی جهت انجام تمرینات پلایومتریک، پرش و تمرین فرم صحیح دویدن هستند.

چتر سرعت برند Vancity مدرن فیتنس بهترین وسیله برای انجام تمرینات دویدن می باشد که به بهبود رکوردهای سرعت و چابکی کمک شایانی خواهد کرد.

میله ارتعاشی ورزشی برند Vancity مدرن فیتنس موجب ریلکس شدن عضلات شانه و گردن، برگشت قدرت ماهیچه های لگن بعد از بارداری، افزایش متابولیسم و ضربان قلب میشود. با استفاده از حرکات ساده این وسیله می توان بافتهای عضلانی عمیق بدن را تقویت نمود.

نردبان چالاکی برند Vancity مدرن فیتنس باعث افزایش میزان چابکی و سرعت در ورزش و در نتیجه بهبود توانایی تغییر مسیر و شتاب گرفتن در حال حرکت می شود.

کیسه بلغاری 5 کیلویی برند Vancity مدرن فیتنس کیسه هایی سنگین بوده که برای انجام تمرینات قدرتی که اکثر گروه های عضلانی را درگیر میکند مناسب می باشد.

ترامپولین های برند Vancity مدرن فیتنس موجب افزایش ضربان قلب، بهبود گردش کامل خون در سراسر بدن، اکسیژن رسانی بیشتر به کلیه عضلات، سوخت و ساز بیشتر و در نتیجه کاهش وزن و ایجاد سرزندگی، هوشیاری و سلامتی می گردد. ترامپولین ها از پوکی استخوان جلوگیری کرده و برای ساخت و حفظ استخوان های قوی مفید می باشند.

آستین شکمی برند Vancity مدرن فیتنس باعث تقویت تمام عضلات محوری بدن (شکم، مورب شکمی، لگن و ران) میشود و توسط این وسیله میتوانید پرفشارترین تمرینات گروه های مختلف عضلات شکم رو تجربه کنید.

طناب های قدرتی برند Vancity مدرن فیتنس به کالری سوزی بالا در یک وعده تمرین و کاهش وزن، افزایش حجم عضلات و افزایش سطح آمادگی جسمانی کمک بسیاری میکنند.

جلیقه وزنه دار (قابل تنظیم) 5 کیلویی برند Vancity مدرن فیتنس موجب افزایش سرعت و پرورش ماهیچه های قلب میشود. این جلیقه  قابل استفاده در ورزشهای درون سالن یا هوای آزاد، یوگا، ایروبیک، بوکس، دوهای ماراتن، کوهنوردی، پرشهای طول و ارتفاع، والیبال و حتی ورزشهای سنگین رزمی میباشد.

دستگاه مسگری خانگی برند دی کی سیتی مدل CX6-4FUN دستگاهی مناسب برای تناسب اندام و سوزاندن چربی های شکم و پهلو میباشد. کمر و عضلات پشت را تقویت میکند و باعث افزایش انعطاف پذیری و تحرک مفاصل ستون فقرات میشود.

دمبل تردمیل خانگی برند دی کی سیتی مدل CX6-4FUN یکی از وسایل بدنسازی خانگی است که با استفاده از آن، حرکت‌های متنوعی را می‌توان انجام داد. به‌علاوه، انتخابی مقرون‌ به‌ صرفه برای ورزش در خانه است. جابجایی آن آسان بوده و با استفاده از آن میتوان همه عضلات بدن را تقویت کرد.

کش بدنسازی، وسیله ای بسیار مناسب برای تقویت عضلات، رباط‌ها و لیگامنت‌هاست و قابل استفاده برای تمام عضلات بدن و انجام انواع حرکات متنوع ورزشی است. کار با آن آسان بوده و باعث استفاده بهینه از فضا برای ورزش کردن میشود.