بلاگ

خرید انواع نیمکت های بدنسازی

نیمکت بدنسازی

نیمکت بدنسازی از پرکاربردترین و پراستفاده ترین تجهیزات بدنسازی است که در باشگاه های بدنسازی کاربرد دارد و میتوان از آن در خانه نیز استفاده کرد. به واسطه نیمکت های بدنسازی میتوان تمام عضلات بدن را درگیر کرد، علاوه بر این به دلیل اشغال‌ کردن فضای کم و قیمت مناسب برای انجام تمرینات بدنسازی در منزل بسیار مناسب است.

بر روی نیمکت های بدنسازی می توان حرکات مختلف بدنسازی را انجام داده و عضلات گوناگون بدن را تقویت کنیم. در ‌واقع نیمکت بدنسازی انجام حرکات تمرینی بدنسازی را در تمام زوایا امکان‌ پذیر میکند و در عین حال از ساده ترین تجهیزات بدنسازی محسوب می شود.

از نیمکت های بدنسازی مناسب و ابزارهای کاربردی در باشگاه ها میز پرس ها می باشند که برای انجام انواع مختلف از این حرکت به یاری ورزشکاران می شتابند.

میز پرس سر شانه المپیکی E3051 و و میز پرس سرشانه E3051A از برند دی اچ زد هستند. دی اچ زد بزرگترین برند تولیدکننده دستگاه های بدنسازی در چین با مهندسی عالی و دقت بالا در ساخت دستگاه بدنسازی، بر پایه ی کیفیت و قیمت مناسب و در راستای حفظ سلامت بدنسازان و جلب رضایت آنها تولید میشوند. این نیمکت ها دارای پنج سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر می باشند.

تخته شکم مدرج پاناتا 1SC210 و نیمکت پرس سرشانه استاندارد پاناتا 1SC207 از لاین SEC برند ایتالیایی پاناتا و دارای گارانتی شرکت ارکید مهر (نماینده پاناتا در ایران) میباشند. کمپانی پاناتا بیش از دو دهه تجربه در راستای دستگاه های هوازی و فیتنس را دارد. نوآوری، زیبایی، استحکام و غیر قابل رقابت در کیفیت و قیمت از مشخصه های بی نظیر لاین SEC پاناتا میباشد.

این نیمکت ها دارای 5 سال گارانتی شاسی، 2 سال گارانتی سیم/تسمه، 3 سال گارانتی قرقره، وزنه و قطعات مکانیکی و 5 سال خدمات پس از فروش ارکیدمهر هستند.

از محبوب ترین تمرینات بدنسازی، حرکات مربوط به پرورش عضلات شکم هستند. ساختن عضلات شکمی با عضله های 6 تکه یا همان سیکس پک شکم از رایج ترین هدف های بدنسازان است. تخته شکم مدرج پاناتا 1SC210 یکی از نیمکت های تخصصی مناسب برای تمرینات شکمی است. این نیمکت ها مناسب تمرینات شیب و یا شیب معکوس همراه با پدهای مناسب در محل قرار گیری پا برای نگه داشتن پا به صورت ایمن هستند.

یکی دیگر از نیمکت ها، نیمکت پرس سرشانه است که برای تقویت عضلات سرشانه از آن بهره گرفته می شود. نیمکت پرس سرشانه استاندارد مدل 1SC207 برند قدرتمند پاناتا ساخت ایتالیا از نوع سیم کش این نیمکت هاست که برای تجهیز باشگاه خود میتوانید به کمک آن برترین و قدرتمندترین متریال را در اختیار داشته باشید و به تمرینات روزمره بپردازید.

نیمکت های محبوب دیگر از برند پاناتا از لاین FitEvo این برند، با نوآوری در طراحی بیومکانیکی، ترکیبی کامل از زیبایی، کارآیی، ایمنی و راحتی ورزشکار را در تمرین با دستگاه های این لاین تضمین کرده است.

نیمکت جلو باز و لاری پاناتا 1FE208 مخصوص پرورش عضلات جلو بازو است. این نیمکت که به صورت نشسته می باشد به همراه میله هالتر با کیفیت، شما را در انجام این حرکات یاری می رساند.

نیمکت زیرسینه المپیکی 1FE206 مختص تقویت عضلات زیر سینه است. این نیمکت نیز که به صورت درازکش می باشد به همراه میله هالتر با کیفیت، به انجام هرچه بهتر تمریناتتان کمک میکند.

نیمکت نشسته مدرج پاناتا 1FE204 تنظیمی بوده و شما می توانید با تغییر زاویه صندلی برای انجام حرکات مختلف با وزنه از آن استفاده‌ کنید.