بلاگ

خرید دستگاه بدنسازی ارزان

دستگاه بدنسازی ارزان

دستگاه های بدنسازی هوازی و دستگاه های قدرتی با قیمت مناسب از برندهای برتر تولیدکننده دستگاه های بدنسازی در سایت کافه ورزش موجود میباشد که کاملا نو هستند و فقط فاقد کارتن میباشند. از این طریق می توانید خرید دستگاه بدنسازی ارزان را داشته باشید.

این دستگاه های بدنسازی آکبند، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای دارند که با خرید آنها در بودجه موردنظر خود برای خرید دستگاه های بدنسازی به خوبی صرفه جویی میکنید و نهایت استفاده را از این دستگاه ها میبرید.

برای آشنایی بیشتر شما، چند دستگاه بدنسازی ارزان را در این‌ مطلب معرفی میکنیم.

تردمیل باشگاهی دی کی سیتی مدل T50.1 – آکبند و بدون کارتن: یکی از دستگاه های بدنسازی هوازی مناسب است که کالری سوزی بالا و تناسب اندام را با آن تجربه‌ میکنید. شیب این تردمیل دی کی سیتی که ساخت کشور تایوان‌ میباشد، 0 الی 15% میباشد و فضای دویدن  آن 55*157 سانتی متر است که این ابعاد، به طور حدودی ابعاد تسمه تردمیل نیز هست.

این تردمیل تا‌ وزن 180 کیلوگرم را تحمل میکند و برای هر کاربری قابل استفاده‌ میباشد. از دیگر ‌ویژگی های این تردمیل این است که دارای قدرت نامی بوده و موتور تردمیل نیز ۳ اسب بخار و حداکثر قدرت موتور تا ۶ اسب بخار هم میرسد. علاوه بر این، دارای ۶ برنامه تمرینی و دستی جهت انجام تمرینات ورزشی برای‌ ورزشکاران است. همچنین سرعت آن تا 22 کیلومتر بر ساعت است.

اسکی فضایی باشگاهی دی کی سیتی مدل E700 – آکبند، بدون کارتن تایوانی یکی از بهترین دستگاه های هوازی است‌که در‌کنار چربی سوزی تمامی عضلات ورزشکار را درگیر‌ میکند. این اسکی فضایی دارای فلایویل 10.5 کیلوگرمی بوده و جنس بدنه آن از استیل میباشد. از مزایای این دستگاه میتوان به 10 برنامه تمرینی و دستی اشاره کرد که در حین انجام تمرینات از آن استفاده میشود. مانیتور دستگاه بدنسازی با قابلیت نمایش سرعت، زمان، مسافت‌ و‌ ضربان قلب‌ دارد و تا 140 کیلوگرم وزن کاربر را تحمل‌ میکند.

دستگاه مسگری باشگاهی مکستریم مدل MT222 – آکبند و بدون کارتن و محصول کشور کره یکی دیگر از دستگاه های بدنسازی قدرتی و ایستگاهی با کیفیت بوده که میتوانید جهت تقویت عضلات خود از آن استفاده کنید.