بلاگ

خرید دستگاه بدنسازی بدون کارتن

دستگاه بدنسازی

جهت خرید دستگاه بدنسازی مناسب لازم است چندین نکته را در نظر گرفته و سپس اقدام به تهیه دستگاه بدنسازی هوازی یا قدرتی مورد نظر کنید. چنانچه قصد خرید دستگاه بدنسازی قدرتی یا هوازی برای باشگاه ورزشی، باشگاه خانگی (هوم جیم) و یا منزل خود دارید، میتوانید دستگاه های بدنسازی آکبند و نو را که فقط فاقد کارتن هستند را خریداری کنید.

با خرید این دستگاه ها در هزینه خود صرفه جویی کرده و با قیمت بسیار مناسب میتوانید دستگاه بدنسازی بخرید و به انجام تمرینات ورزشی بپردازید. برای راهنمایی بیشتر شما، به معرفی چند دستگاه بدنسازی آکبند بدون‌ کارتن ‌که بسیار با کیفیت و از برندهای مطرح تولید کننده دستگاه بدنسازی هستند، میپردازیم.

جهت خرید دستگاه بدنسازی هوازی با قیمت مناسب که چربی سوزی بالایی هم داشته باشد، میتوانید تردمیل باشگاهی خریداری کنید. تردمیل دی کی سیتی مدل T50.1 دارای قدرت نامی بوده و موتور این تردمیل سه اسب بخار است. حداکثر قدرت موتور آن تا شش اسب بخار هم میرسد. شیب تردمیل دی کی سیتی 0 الی 15% میباشد و سرعت آن تا 22 کیلومتر بر ساعت است. علاوه بر این، دارای شش برنامه تمرینی و دستی جهت انجام تمرینات متنوع است و تحمل‌ وزن آن تا 180 کیلوگرم میباشد.

اگر قصد خرید دستگاه بدنسازی قدرتی با‌ کیفیت بالا را دارید، دستگاه مسگری را به شما پیشنهاد میکنیم. دستگاه مسگری مدل MT222 می تواند گزینه مناسبی باشد. این دستگاه مسگری از دستگاه های بدنسازی ایستگاهی بوده که ساخت کشور کره میباشد.

از دیگر دستگاه های بدنسازی هوازی محبوب که تمامی عضلات بدن را درگیر‌ میکند، اسکی فضایی است. اسکی فضایی باشگاهی دی کی سیتی مدل E700 ساخت کشور تایوان دارای 16 سطح مقاومت میباشد. در حین انجام‌ تمرینات‌ ورزشی با این‌ دستگاه میتوانید از 10 برنامه تمرینی و دستی استفاده کنید. جنس بدنه دستگاه از استیل بوده و دارای فلایویل با‌وزن 10.5 کیلوگرم است. مانیتور این اسکی فضایی نمایشگر ضربان قلب، زمان، مسافت‌ و‌ سرعت‌ بوده و تا 140 کیلوگرم وزن کاربر را تحمل‌ میکند.