بلاگ

خرید دستگاه بدنسازی برای باشگاه خصوصی

باشگاه بدنسازی خصوصی

با شیوع سویه جدید کرونا (اُميكرون) در کشور و با توجه به اینکه سرایت این سویه بسیار بالا بوده و احتمال ابتلا را برای تمامی افراد بالا برده است، لازم است که تا حد امکان در خانه بمانید و حتی برای کارهای ضروری نیز تا حد امکان بیرون نروید. همچنین سعی کنید با تغذیه مناسب و انجام تمرینات ورزشی در منزل یا باشگاه خصوصی سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کرده و از خود در مقابل سویه امیکرون محافظت کنید.

لازمه ی رعایت این موارد در هنگام انجام تمرینات ورزشی، رفتن به باشگاه های خصوصی با تعداد مراجعین کمتر و یا داشتن باشگاه خانگی در محل سکونت خود میباشد. در صورت انتخاب باشگاه های بدنسازی خصوصی برای انجام‌ تمرینات بدنسازی میتوانید با تمرکز بیشتری‌ به سمت هدف خود از ورزش بدنسازی پیش بروید. همچنین میتوانید با داشتن یک مربی بدنسازی در باشگاه، متناسب با بدن خود برنامه ورزشی دریافت کنید و تمامی حرکات ورزشی شما تحت نظر مربی انجام می‌شود که در نتیجه احتمال آسیب‌ دیدگی را به حداقل می‌رساند.

با داشتن یک باشگاه خانگی یا هوم جیم نیز میتوانید باشگاه کوچک خود را به صورت کاملا خصوصی و ایمن داشته باشید. نیازی به تنظیم وقت برای ورزش کردن ندارید و هرزمان که بخواهید میتوانید در باشگاه خود ورزش کنید. علاوه بر این، از ترافیک مسیر، شلوغی باشگاه ها و سویه امیکرون نیز در امان میمانید.

برای تجهیز باشگاه خصوصی یا باشگاه خانگی لازم است نکاتی را مدنظر داشته باشید. با توجه به متراژ باشگاه و فضایی که دارید و امکانات و بودجه ای که دارید میتوانید دستگاه های بدنسازی مناسب را خریداری کنید.

توجه داشته باشید که با بودجه موردنظر خود باکیفیت ترین دستگاه ها را انتخاب کرده تا نیاز به پرداخت هزینه های تعمیر یا تعویض دستگاه ها نداشته باشید. مهم ترین دستگاه های هوازی و دستگاه های قدرتی را انتخاب کنید و بسته به فضای باشگاه آن ها را خریداری کنید.

از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های بدنسازی هوازی میتوان به تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال و اسکالیت اشاره کرد که با این دستگاه ها میتوانید از چربی سوزی بالا و تناسب اندام خود لذت ببرید. در کنار دستگاه های هوازی برای کاهش وزن، لازم است از دستگاه های قدرتی کاربردی نیز استفاده کنید تا با عضله سازی، عضلات اندام خود را تقویت کرده و آن ها را پرورش دهید.

از مهم ترین دستگاه های قدرتی میتوان به دستگاه بدنسازی جلوبازو، دستگاه بدنسازی پشت پا، دستگاه پرس سرشانه، دستگاه شکم، دستگاه پشت بازو و دستگاه پرس سینه اشاره کرد. با انتخاب اصولی دستگاه های قدرتی با توجه به نیاز خود و متناسب با اندامتان، میتوانید به تناسب اندام ایده آل در باشگاه خصوصی و یا باشگاه خانگی خود دست پیدا کنید.

دستگاه های بدنسازی قدرتی DHZ گزینه ای مناسب و با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب و مقرون به صرفه برای تجهیز این باشگاه ها میباشد. دی اچ زد کالای اصل ساخت چین، بزرگترین‌ تولید کننده دستگاه های بدنسازی در چین، پایه و اساس کار خود را بر اساس کیفیت و قیمت مناسب بنا نهاده است. این کمپانی بزرگ، با تکیه بر دقت و مهندسی، تمام تلاش خود را در راستای بهبود و حفظ سلامت ورزشکاران انجام می دهد.