بلاگ

خرید دستگاه بدنسازی شکم

دستگاه بدنسازی شکم

از محبوب ترین تمرینات بدنسازی، تمرینات مربوط به پرورش عضلات شکم هستند و یکی از محبوب ترین دستگاه ها دستگاه بدنسازی شکم است. شکمی با عضله های 6 تکه یا همان سیکس پک از اصلی ترین هدف های بدنسازان است. البته جالب است بدانید فرم عضلات شکم هر شخصی متفاوت است و برای رسیدن به این هدف بعضی ها باید تمرینات سختی را پشت سر بگذارند ولی برخی دیگر به راحتی به اندام فرم داده شده مد نظر خود دست پیدا می کنند.

موثرترین راه داشتن سیکس‌ پک، رعایت رژیم غذایی مناسب است اما نباید از برنامه های تمرینی درست برای عضلات شکم، غافل شد. اگر بدون دستگاه شکم، تمرینات عضلات شکم را انجام میدهید، ممکن است با توجه به فرم بدن در حین انجام‌ تمرینات، آسیب های جدی به اندام های‌مختلف بدن‌ وارد شود.

دستگاه بدنسازی شکم از کاربردی ترین دستگاه های قدرتی برای ورزشکاران میباشد و به عنوان یکی از بهترین دستگاه ها جهت انجام حرکات برای بخش میانی شناخته می شود.این دستگاه، عضله ی راست شکمی را به عنوان عضلات اصلی مورد هدف قرار میدهد و علاوه بر آن روی عضلات مایل شکمی و عضلات دندانه ای قدامی نیز کار میکند و آنها را تقویت میکند. از مزایای تمرین با این دستگاه نسبت به حرکت دراز نشست، قابلیت تنظیم فشار یا همان وزنه روی شکم می باشد.

به معرفی باکیفیت ترین دستگاه های شکم با ایمنی بالا و‌ کمترین آسیب، میپردازیم.

دستگاه شکم متحرک وزنه آزاد پاناتا مدل 1HP565 که ساخت کشور ایتالیا می باشد، متحرک بوده و احتمال خطا در ورزش را از بین میبرد و میتوان با اطمینان بیشتری به تمرینات شکم پرداخت.

برند‌ ایتالیایی پاناتا با کیفیت عالی و طراحی بی نظیر در ساخت دستگاه های بدنسازی، راحتی و‌ ایمنی را به بدنسازان‌ هدیه داده است.

دستگاه شکم ثابت پاناتا FitEvo 1FE065  مدل 1FE065 از لاین FitEvo کمپانی محبوب ایتالیایی پاناتا که از نوع دستگاه سیم کش می باشد در انجام تمرینات‌ شکم شما را همراهی کرده و این مسیر را برای شما هموار می سازد.

تخته شکم مدرج پاناتا 1SC210 ساخت کمپانی ایتالیایی با بیش از دو دهه تجربه در تولید دستگاه های هوازی و فیتنس، از نیمکت های تخصصی مناسب برای تمرینات شکمی است. این تخته شکم مدرج، مناسب تمرینات شیب و یا شیب معکوس همراه با پدهای مناسب در محل قرار گیری پا برای نگه داشتن پا به صورت ایمن هستند.

دستگاه شکم برند دی اچ زد مدل E3073 از نوع سیم کش می باشد. دی‌اچ زد بزرگترین‌ تولیدکننده دستگاه های بدنسازی در چین، پایه و اساس کار خود را بر اساس کیفیت و قیمت مناسب بنا نهاده است. این کمپانی بزرگ، با تکیه بر دقت و مهندسی، تمام تلاش خود را در راستای بهبود و حفظ سلامت ورزشکاران انجام می دهد.