بلاگ

خرید دستگاه پرس سرشانه

پرس سرشانه

با استفاده از دستگاه پرس سرشانه میتوان حرکت پرس سرشانه را جهت تقویت عضله سرشانه انجام داد. با انجام این حرکت با دستگاه بدنسازی، انجام حرکات پر فشار و با تمرکز بالا بر روی جداسازی سرشانه، چهار شانه شدن را تجربه میکنید.

تقویت عضلات سرشانه باعث چهارشانه شدن ورزشکار و زیبایی اندام او میشود. علاوه بر این، باعث افزایش سرعت دویدن و حفظ بهتر تعادل نیز میباشد. به همین خاطر یکی از عضلات بسیار مهم برای بدنسازان محسوب میشود.

 

حرکت پرس سرشانه

حرکت پرس سرشانه در بدنسازی باعث تقویت عضلات سرشانه میشود. عضلات اصلی درگیر در حرکت پرس سرشانه، دلتوئید قدامی است و عضلات جانبی دیگر دلتوئید جانبی، سه سر بازو، ذوزنقه ای، پشت بازو و قسمت بالایی عضله سینه هستند.

دستگاه قدرتی پرس سرشانه از بهترین تمرینات سرشانه است که علاوه بر درگیر کردن عضلات جلویی سرشانه، عضلات مرکزی سرشانه را نیز درگیر میکند. همچنین ایمنی بالایی در حین انجام حرکت پرس سرشانه دارد. این دستگاه بدنسازی ضمن حفظ فشار روی عضلات سرشانه با عدم وارد نمودن فشار مضاعف به ستون فقرات، بهترین دستگاه برای تقویت عضلات سرشانه و بدنسازان مبتدی میباشد.

دستگاه بدنسازی قدرتی پرس سرشانه در دو نوع وزنه آزاد و سیم‌کش می‌باشد.

انواع دستگاه پرس سرشانه از برند دی اچ زد، بزرگترین برند تولیدکننده دستگاه های بدنسازی در چین با مهندسی عالی و دقت بالا در ساخت دستگاه های بدنسازی، بر پایه ی کیفیت و قیمت مناسب و در راستای حفظ سلامت بدنسازان و جلب رضایت آنها تولید میشوند.

دستگاه های پرس سرشانه از برند چینی دی اچ زد دارای 3 سال گارانتی شاسی، یک سال گارانتی سیم و تسمه، یک سال و نیم گارانتی قطعات مکانیکی، یک سال گارانتی قرقره ها، یک سال گارانتی وزنه ها و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر می باشند.

دستگاه بدنسازی پرس سرشانه برند دی اچ زد مدل E3006 از نوع سیم کش می باشد که انجام‌ تمرینات با آن به مراتب برای ورزشکار راحت تر است (مخصوصاً ورزشکاران مبتدی).

همچنین دستگاه دیگری از برند دی اچ زد، دستگاه پرس سرشانه برند دی اچ زد مدل D935s از نوع دستگاه وزنه آزاد این دستگاه بدنسازی قدرتی می باشد.

دستگاه پرس سرشانه همگرا برند پاناتا مدل 1SC024 از لاین SECبرند ایتالیایی پاناتا میباشد. نوآوری، زیبایی، استحکام و غیر قابل رقابت در کیفیت و قیمت از مشخصه های بی نظیر این لاین پاناتا میباشد. برند پاناتا ساخت کشور ایتالیا بیش از دو دهه تجربه در راستای ساخت دستگاه های هوازی و دستگاه فیتنس را دارد.

این دستگاه بدنسازی سرشانه دارای 5 سال گارانتی شاسی، 2 سال گارانتی سیم/تسمه، 3 سال گارانتی قرقره، وزنه و قطعات مکانیکی و 5 سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر ( نماینده فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات و لوازم ورزشی پاناتا در ایران) است.

پروفیل گرد فریم این دستگاه باعث امنیت هرچه بیشتر آن برای‌ ورزشکاران می شود. علاوه بر این، رنگ الکترواستاتیک این دستگاه کوره ای و ضد خش میباشد. مدل SC024 کمپانی محبوب و قدرتمند Panatta از نوع دستگاه سیم کش و پرس سرشانه میباشد.