بلاگ

خرید دستگاه بدنسازی پرس سینه

دستگاه بدنسازی پرس سینه

عضلات سینه، در زیبایی اندام بدن نقش بسیار مهمی دارند و تقویت این عضلات، میزان قدرت بالاتنه را نشان میدهد؛ به همین دلیل انجام حرکت پرس سینه که عضلات سینه را تقویت میکند، از محبوب ترین تمرینات قدرتی بدنسازی میباشد و همینطور دستگاه بدنسازی پرس سینه یکی از دستگاه های محبوب این رشته ورزشی است.

حرکت پرس سینه با دستگاه بدنسازی، هالتر و دمبل انجام می‌شود اما تمرین با دستگاه باعث ایجاد فشار مناسب تری روی عضلات سینه، سرشانه و عضلات پشت بازو می‌شود.

عضلات درگیر در حرکت پرس سینه با دستگاه پرس سینه نشسته، عضلات سینه ای بزرگ و عضلات دلتوئید قدامی میباشند. تمرین با این دستگاه علاوه بر عضلات، مفاصل و تاندون ها را نیز تقویت میکند. همچنین انجام حرکت پرس سینه با دستگاه، با تمرکز بیشتری انجام میشود، ثبات بیشتری دارد، ایمنی بالاتری دارد و ضریب خطای کمتری دارد. به همین جهت برای افراد مبتدی و پیشرفته انجام این حرکت با دستگاه پرس سینه توصیه می‌شود.

دستگاه های پرس سینه از برند دی اچ زد، بزرگترین برند تولیدکننده دستگاه های بدنسازی در چین، بر پایه ی کیفیت و قیمت مناسب ساخته میشوند. برند چینی دی اچ زد با مهندسی دقیق در ساخت دستگاه های بدنسازی، در راستای بهبود سلامت ورزشکاران تلاش میکند.

دستگاه پرس سینه برند دی اچ زد مدل D905s و دستگاه پرس سینه برند دی اچ زد مدل E3008 دارای 3 سال گارانتی شاسی، یک سال گارانتی سیم و تسمه، یک سال و نیم گارانتی قطعات مکانیکی، یک سال گارانتی قرقره ها، یک سال گارانتی وزنه ها و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر می باشند.

دستگاه های پرس سینه از برند پاناتا، با کیفیت بالا و طراحی بی نظیر در ساخت دستگاه های بدنسازی در ایتالیا تولید میشوند. همچنین دارای گارانتی ارکیدمهر (نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات و لوازم ورزشی پاناتا در ایران) است. این گارانتی شامل 10 سال گارانتی شاسی، 2 سال گارانتی کابل، 3 سال گارانتی وزنه، 3 سال گارانتی قرقره، 3 سال گارانتی قطعات مکانیکی و 5 سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر است.

دستگاه پرس سینه نشسته همگرا برند پاناتا مدل 1SC034 از لاین SEC برند پاناتا میباشد. نوآوری، زیبایی، استحکام و غیر قابل رقابت در کیفیت و قیمت از ویژگی های مهم این لاین میباشد.

دستگاه پرس سینه نشسته پاناتا مدل 1FE036 از لاین FitEvo برند پاناتا، با نوآوری در طراحی بیومکانیکی، ترکیبی کامل از زیبایی، کارآیی، ایمنی و راحتی ورزشکار را در تمرین با دستگاه های این لاین تضمین کرده است.