بلاگ

خرید دستگاه بدنسازی پشت پا

دستگاه بدنسازی پشت پا نشسته

دستگاه بدنسازی پشت پا نشسته و ایستاده به تقویت عضله همسترینگ، به عنوان عضله اصلی درگیر شده میپردازند. انجام حرکت پشت پا برای ورزشکاران رشته‌های مربوط به پا مانند دوچرخه سواری بسیار مناسب میباشد و احتمال مصدومیت عضله همسترینگ که عضله آسیب پذیری میباشد را بشدت کاهش می‌دهد.

 

در این مطلب به معرفی دستگاه های بدنسازی پشت پا با کیفیت از برندهای مطرح میپردازیم:

دستگاه های‌ پشت‌ پا نشسته برند دی اچ زد ساخت کشور چین از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات ورزشی در چین میباشد. این دستگاه های ایستگاهی دارای 3 سال گارانتی شاسی، یک سال گارانتی سیم و تسمه دستگاه بدنسازی، یک سال و نیم گارانتی قطعات مکانیکی، یک سال گارانتی قرقره، یک سال گارانتی وزنه ها و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر می باشد.

دستگاه پشت پا نشسته برند دی اچ زد مدل E3023 که از نوع دستگاه سیم‌کش‌ محسوب میشود را با هزینه بسیار مناسب میتوان خریداری کرد و با سادگی و زیبایی آن در کنار باکیفیت بودنش، تجربه تمرینی لذت بخش را داشت.

دستگاه پشت پا نشسته برند دی اچ زد مدل D940s از نوع‌ دستگاه وزنه آزاد این دستگاه میباشد. این مدل از دستگاه پشت پای دی اچ زد، حرکت پشت پا را آسان تر کرده و در عین حال دارای سادگی فوق العاده و کیفیت مناسبی نیز میباشد.

دستگاه های بدنسازی‌ پشت‌ پا از برند ایتالیایی پاناتا با کیفیت فوق العاده و طراحی بی نظیر دارای گارانتی ارکیدمهر ( نماینده برند پاناتا در ایران) میباشند. این دستگاه ها دارای 5 سال گارانتی شاسی دستگاه بدنسازی، 2 سال گارانتی سیم/تسمه، 3 سال گارانتی قرقره، وزنه و قطعات مکانیکی و 5 سال خدمات پس از فروش هستند.

 

دستگاه بدنسازی پشت پا ایستاده پاناتا XpLux مدل 1XPL084 با طراحی بی نظیر و فوق العاده از لاین لاکچری برند پاناتا که تجربه ای بی همتا از تمرین با دستگاهی با کامل ترین امکانات و بیشترین راحتی با داشتن کیفیتی بالا، شیک، زیبا و بادوام را به شما هدیه میدهد. فریم این دستگاه که از پروفیل گرد میباشد باعث امنیت هرچه بیشتر آن برای ورزشکار است.

 

دستگاه پشت پا نشسته برند پاناتا مدل 1SC083 از برند ایتالیایی بی نظیر پاناتا و لاین SEC پاناتا که قدرت، زیبایی، نوآوری و راحتی را در حین تمرین با دستگاه نشان میدهد و دارای محور تنظیم کننده بازه حرکت دستگاه جهت راحتی و امنیت هرچه بیشتر ورزشکار در حین انجام تمرین میباشد.