بلاگ

خرید دستگاه بدنسازی DHZ

دستگاه بدنسازی

برند دی اچ زد بزرگترین برند تولیدکننده دستگاه های بدنسازی در چین با مهندسی عالی و دقت بالا در ساخت دستگاه بدنسازی، بر پایه ی کیفیت و قیمت مناسب و در راستای حفظ و بهبود سلامت بدنسازان و جلب رضایت آنها تولید میشوند. دی اچ زد، دستگاه بدنسازی متنوعی را برای تقویت عضلات بدن تولید کرده است‌که به بررسی آنها میپردازیم. در این مقاله دستگاه بدنسازی dhz  را معرفی می کنیم.

تمامی دستگاه های برند دی اچ زد در سایت کافه ورزش دارای 3 سال گارانتی شاسی دستگاه بدنسازی، یک سال گارانتی سیم و تسمه دستگاه بدنسازی، یک سال و نیم گارانتی قطعات مکانیکی، یک سال گارانتی قرقره ها، یک سال گارانتی وزنه ها و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر می باشند.

دستگاه پرس سرشانه برند دی اچ زد مدل E3006 از نوع سیم کش می باشد که انجام‌ تمرینات با آن به مراتب برای ورزشکار راحت تر است (مخصوصاً ورزشکاران مبتدی). همچنین دستگاه پرس سرشانه دیگری از برند دی اچ زد، دستگاه پرس سرشانه برند دی اچ زد مدل D935s از نوع دستگاه وزنه آزاد این دستگاه بدنسازی قدرتی می باشد.

دستگاه جلوبازو لاری برند دی اچ زد مدل E3030 عضلات جلوبازو را هدف قرار میدهد. این مدل از کمپانی DHZ از نوع سیم کش بوده و شما به راحتی می توانید وزن مطلوب و دلخواهتان را انتخاب نمائید.

دستگاه پروانه قفسه سینه برند دی اچ زد مدل E3004A برای تقویت و شکل گیری عضلات سینه طراحی شده است که در آن دستها در یک محور خاص حرکت می کند. این مدل از نوع سیم کش می باشد که با تغییر حالت بازوهای تعبیه شده در آن به وزنه های موجود در دستگاه فشار آورده و انجام حرکت را برای ورزشکار ممکن می سازد.

همچنین دستگاه بدنسازی DHZ دیگر،  دستگاه پرس سینه برند دی اچ زد مدل D905s از نوع‌وزنه آزاد و دستگاه پرس سینه برند دی اچ زد مدل E3008 از نوع سیم کش میباشند.

دستگاه پشت بازو نشسته برند دی اچ زد مدل E3026A جهت تقویت عضلات پشت بازو نیز از نوع سیم‌کش‌ میباشد. دستگاه پشت پا نشسته برند دی اچ زد مدل E3023 که از نوع دستگاه سیم‌کش‌ محسوب میشود را با هزینه بسیار مناسب میتوان خریداری کرد و با سادگی و زیبایی آن در کنار باکیفیت بودنش، تجربه تمرینی لذت بخش را داشت.دستگاه پشت پا نشسته برند دی اچ زد مدل D940s از نوع‌ دستگاه بدنسازی وزنه آزاد این دستگاه میباشد. این مدل از دستگاه پشت پای دی اچ زد، حرکت پشت پا را آسان تر کرده و در عین حال دارای سادگی فوق العاده و کیفیت مناسبی نیز میباشد.

دستگاه لت برند دی اچ زد مدل D920 برای تقویت عضلات زیربغل و پشت مورد استفاده قرار میگیرد که در دونوع سیم کش و وزنه آزاد تولید می شود. مدل D920 کمپانی DHZ از نوع وزنه آزاد می باشد. یکی از مزایای این دستگاه این است که با تغییر جهت گرفتن میله دستها میتوان عضلات هدف بیشتری را درگیر کرد.

دستگاه اسکات DHZ E3065 دستگاه اسکات پا بوده که با طراحی همه پسند خود شما را در انجام تمرینات ورزشی مربوط به حرکت اسکات یاری میکند. دی اچ زد با تکیه بر دانش ورزشی روز و شناسایی آناتومی بدن، اقدام به تولید این دستگاه با ضریب ایمنی بالاتر نموده است.

دستگاه پرس پا خوابیده DHZ E3056 عضلات پا مانند پهن داخلی و خارجی، خیاطه، راست داخلی و حتی عضلات باسن را تقویت میکند ولی عضله هدف در این دستگاه ران و چهارسر می باشد که بیشتر نقش حجیم کردن آنها را بر عهده دارد. کمپانی DHZ با طراحی دستگاه E3056 به بهبود انجام این حرکت با راحتی و ایمنی بالاتر کمک کرده است.

دستگاه شکم برند دی اچ زد مدل E3073 از نوع سیم کش می باشد که در انجام حرکت تقویت عضلات شکم شما را همراهی کرده و این مسیر را برای شما هموار می سازد.

از نیمکت های بدنسازی مناسب و ابزارهای کاربردی در باشگاه ها میز پرس ها می باشند که برای انجام انواع مختلف از این حرکت به یاری ورزشکاران می شتابند.

میز پرس سر شانه المپیکی E3051 و E3051A، میز پرس زیر سینه المپیکی DHZ E3041 انجام حرکات تمرینی بدنسازی را در تمام زوایا امکان‌ پذیر میکنند و در عین حال از ساده ترین تجهیزات بدنسازی محسوب می شوند.