بلاگ

خرید دستگاه پرس سرشانه

پرس سرشانه

دستگاه پرس سرشانه از دستگاه های بدنسازی قدرتی پرکاربردی است که باعث تقویت عضله سرشانه و چهار شانه شدن میشود. در انجام این حرکت عضله اصلی دلتوئید قدامی درگیر شده و درکنار آن، عضلات دلتوئید جانبی، سه سر بازو، ذوزنقه ای، پشت بازو و قسمت بالایی عضله سینه را نیز درگیر میکند.

دستگاه بدنسازی پرس سرشانه با حفظ فشار روی عضلات موردنظر و عدم وارد کردن بار چندبرابر به ستون فقرات، بهترین دستگاه برای تقویت عضلات سرشانه میباشد. این دستگاه قدرتی در دو نوع وزنه آزاد و سیم‌کش عرضه میشود.

پرس سرشانه همگرا برند پاناتا مدل 1SC024 از لاین SEC برند ایتالیایی پاناتا میباشد. این دستگاه بدنسازی دارای 5 سال گارانتی شاسی، 2 سال گارانتی سیم/تسمه، 3 سال گارانتی قرقره، وزنه و قطعات مکانیکی و 5 سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر ( نماینده فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات و لوازم ورزشی پاناتا در ایران) است.

پروفیل گرد فریم این دستگاه باعث امنیت هرچه بیشتر آن برای‌ ورزشکاران می شود. علاوه بر این، رنگ الکترواستاتیک این دستگاه کوره ای و ضد خش میباشد. مدل SC024 کمپانی محبوب و قدرتمند Panatta از نوع سیم کش پرس سرشانه میباشد.

برند پاناتا ساخت کشور ایتالیا با نوآوری و زیبایی در ساخت دستگاه ها بیش از دو دهه تجربه در در این راستا و دستگاه های فیتنس را دارد.

دستگاه های پرس سرشانه از برند دی اچ زد، بزرگترین برند تولیدکننده دستگاه های بدنسازی در چین با مهندسی عالی و دقت بالا در ساخت دستگاه های بدنسازی، بر پایه ی کیفیت و قیمت مناسب و در راستای حفظ سلامت بدنسازان و جلب رضایت آنها تولید میشوند.

همچنین دارای 3 سال گارانتی شاسی، یک سال گارانتی سیم و تسمه، یک سال و نیم گارانتی قطعات مکانیکی، یک سال گارانتی قرقره ها، یک سال گارانتی وزنه ها و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر می باشند.

دستگاه بدنسازی پرس سرشانه برند دی اچ زد مدل E3006 که انجام‌ تمرینات با آن به مراتب برای ورزشکار راحت تر است از نوع سیم کش می باشد.

همچنین دستگاه دیگری از برند دی اچ زد، دستگاه پرس سرشانه برند دی اچ زد مدل D935s از نوع دستگاه وزنه آزاد قدرتی می باشد.