بلاگ

خرید دوچرخه ثابت و فواید ورزش با آن

دوچرخه ثابت

انجام تمرینات هوازی یکی از بهترین راههای چربی سوزی و کاهش وزن به حساب می آیند و انجام این تمرینات با دوچرخه ثابت که یکی از دستگاه های بدنسازی هوازی میباشد، با بالابردن ضربان قلب باعث میشود چربی های بدن به خصوص در قسمت شکم و پهلوها با سرعت و مقدار زیادی سوزانده شود و به تاندون ها و مفاصل شما فشار زیادی وارد نمیکند. از آنجایی که دوچرخه ثابت حرکت دوچرخه سواری را شبیه سازی میکند، به شما کمک‌ میکند تا پاهای خوش فرم و متناسبی داشته باشید.

دوچرخه های ثابت دو مدل نشسته و ایستاده دارند. دوچرخه ثابت نشسته مناسب افرادی است که مشکلی در اندام حرکتی دارند مانند بیماران مبتلا به ام اس یا مشکلاتی مانند کمردرد و زانودرد. همچنین کسانی که در عضلات پا ضعیف هستند می توانند با کمک این دستگاه بر این مشکل غلبه کنند.

عضلاتی که در تمرینات با دوچرخه های ثابت نشسته درگیر میشوند عضلات پا هستند بهمین علت اصلاح فرم پاها و کاهش چربی شکم به راحتی با تمرینات با این وسیله حاصل میشود. در زمان هایی که محدودیت هایی برای پیاده روی یا کمبود فضا وجود دارد استفاده از این دستگاه گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

در خرید دوچرخه ثابت در نظر داشته باشید که گارانتی و ضمانت دستگاه اهمیت ویژه ای دارد. دستگاه های بدنسازی هوازی   مانند دوچرخه ثابت که به مدت طولانی استفاده می‌شوند، همیشه در معرض خرابی و مشکلات دیگر هستند. دوچرخه ثابت هایی که قابلیت تنظیم زین یا صندلی را دارند بسیار مناسب میباشند زیرا در غیر اینصورت به دلیل عدم اندازه بودن فاصله پا با رکاب هنگام استفاده از آن دچار کمر درد و زانو درد می شوید.

شما با خرید یک دوچرخه ثابت بهترین و سالم ترین راه ورزش و تناسب اندام در خانه را انتخاب میکنید که تمام مدت در دسترس شما میباشد. کافی است روی دوچرخه ثابت خود رکاب بزنید. همچنین میتوانید در حین تمرین به کارهای دیگری مانند تماشای تلویزیون یا گوش دادن به موسیقی بپردازید. تمرین با دوچرخه ثابت باعث میشود بدون این که تلاش زیادی کنید، مقدار زیادی چربی بسوزانید.

دوچرخه ثابت نشسته برند اینتنزا با طراحی ارگونومیک و بی نظیر از دستگاههای هوازی بی همتایی است که دارای پنج سال خدمات پس از فروش گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر (نماینده رسمی اینتنزا) میباشد.

این دوچرخه ثابت دارای طراحی مناسب و استاندارد برای همه افراد میباشد. همچنین مقاوم در برابر گرما، رطوبت و ضربات مکرر بر روی پدالها میباشد.

ساختار آلومینیوم مقاوم دربرابر زنگ زدگی و خوردگی قطعات این دستگاه باعث می شود که در هر مکانی قابل استفاده باشد و دارای 40 سطح مقاومت در هنگام رکاب زدن است.

انتخاب برنامه های از پیش تعریف شده مانند تپه نوردی، کاهش وزن، قدرتی و مسابقه ای از دیگر قابلیتهای این دستگاه میباشد.

تنظیمات صندلی برای رسیدن به موقعیت مطلوب زانوها در هنگام رکاب زدن و سهولت استفاده از اهرم تنظیم صندلی و طراحی ارگونومیک زین برای حداکثر راحتی و پشتیبانی در هنگام سخت ترین تمرینات، کاهش فشار بر روی زانوها و افزایش راحتی ورزشکار را فراهم میسازد تا به آسانی و با آرامش خاطر ورزش کند.