بلاگ

خرید دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت

جهت خرید دوچرخه ثابت توجه داشته باشید که کیفیت دوچرخه را اولویت قرار داده و آن را به قیمت ترجیح دهید. همچنین نکاتی که در این مطلب به آن اشاره میکنیم را حتما در نظر بگیرید.

پدال دوچرخه ثابت یکی از مهمترین اجزای دوچرخه ثابت است که باید قبل از خرید حتما به آن توجه شود چرا که بیشترین فعالیت دوچرخه سوار بر روی دوچرخه با پدال است، به همین دلیل باید از میزان کیفیت بالایی برخوردار بوده و در زمان خرید باید جنس پدال، قدرت رکاب زدن و راحتی قرار گیری پا را مورد بررسی کامل قرار دهید.

دوچرخه های ثابت ایستاده و نشسته اینتنزا دارای پدال هایی نرم و روان و مقاوم در برابر گرما، رطوبت و ضربات مکرر بر روی آنها میباشد.  همچنین تحمل ‌وزن‌ تا 180 کیلوگرم را نیز دارد.

دوچرخه ثابت با قابلیت تنظیم زین دوچرخه ثابت یا صندلی بهترین گزینه هستند، زیرا در غیر اینصورت هنگام استفاده از آن دچار مشکلاتی مانند کمر درد و زانو درد می شوید. دوچرخه های ثابت برند اینتنزا با داشتن تنظیمات صندلی ( 147 تا 193سانتیمتر) برای رسیدن به موقعیت مطلوب زانوها در هنگام رکاب زدن و کاهش فشار بر روی زانوها، افزایش راحتی ورزشکاران را فراهم میسازد.

گارانتی دستگاه نیز اهمیت بسیاری دارد. دستگاه های بدنسازی مانند دوچرخه ثابت که مدت زیادی استفاده می‌شوند، حتما باید دارای گارانتی باشند. دوچرخه ثابت برند اینتنزا با طراحی ارگونومیک و بی نظیر از دستگاه های هوازی بی همتایی است که دارای پنج سال خدمات پس از فروش گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر (نماینده رسمی اینتنزا) میباشد.

از دیگر قابلیت های دوچرخه های ثابت اینتنزا این است که با استفاده از برنامه های اصولی و درست از پیش تعیین شده مانند تپه نوردی، کاهش وزن، قدرتی و مسابقه ای می توانید در شرایطی کنترل شده، تمرینات شدید و دشوار هوازی را انجام دهید.

دوچرخه ثابت اینتنزا نیز مانند دیگر دستگاه های هوازی این برند، دارای نمایشگری است که به شما امکان مشاهده زمان و مسافت و تعداد پدال در دقیقه (RPM) سرعت ، سطح کالری ، ضربان قلب، وات مصرفی و … را می دهد و شما به راحتی می توانید شاهد پیشرفت های خود باشید و انگیزه ای مضاعف پیدا کنید.

این دوچرخه ثابت دارای طراحی مناسب و استاندارد برای همه افراد میباشد. این دستگاه دارای دستگیره های ساکن (ergonomic) با سنسور های ضربان قلب روی دسته و سیستم کنترل ضربان قلب از راه دور میباشد که کننرل ضربان قلب را  آسان میکند.

ساختار آلومینیوم مقاوم دربرابر زنگ زدگی و خوردگی قطعات این دستگاه باعث می شود که در هر مکانی قابل استفاده باشد و دارای 40 سطح مقاومت در هنگام رکاب زدن است.

 دوچرخه ثابت نشسته باشگاهی اینتنزا مدل 550RBe2 و دوچرخه ثابت ایستاده اینتنزا مدل 550UBe2 با مانیتور تاچ یا لمسی ۱۶ اینچی به کاربر امکان دیدن فیلم و سریال را میدهد، همچنین با توجه به اتصال به شبکه اینترنت میتوانید به شبکه های اجتماعی متصل گردید و در طول رکاب زدن بیشترین لذت را ببرید.