بلاگ

خرید لوازم تردمیل

لوازم تردمیل

به طور کلی انواع لوازم و لوازم جانبی تردمیل به شرح زیر می باشد :

1- مانیتور تردمیل به عنوان مغز و فرمانده تردمیل به دیگر قطعات تردمیل بوده و یکی از مهمترین و حساسترین قطعات است که IC micro در آن قرار دارد.

2- موتور تردمیل :  موتور، اصلی ترین قطعه مکانیکی است که مسؤل تولید نیرو و ایجاد حرکت بوسیله روتور و استاتور موجود در خود می باشد و در نوع AC و DC یا خنگی و باشگاهی وجود دارد .

3- برد تغذیه تردمیل: از دیگر لوازم جانبی تردمیل، بردی که مسئول تغذیه و برق رسانی به کلیه قطعات دیگر است و حساسترین بخش تردمیل بوده که بیشتر دچار خرابی و سوختگی می شود .

4- موتور شیب تردمیل : موتوری که از مانیتور فرمان می گیرد و برق مورد نیاز را از برد تغذیه که مسئول ایجاد شیب و بالا و پایین کردن شاسی می باشد دریافت می کند.

5- تخته تردمیل : قطعه ای از جنس MDF که با لایه ای از فرمیک پوشانده شده که برای جلوگیری از اصطحکاک می باشد و صفحه ای است که پایکوبی کاربر روی آن انجام می شود .

6- تسمه دونده تردمیل : تسمه ای با عرض و طول و ضخامت مشخص که لایه ای از کتان و پلی استر سطح داخلی آن را پوشانده و به دور رولر های تردمیل در حال چرخش است .

7- سنسور سرعت تردمیل: قطعه ای کوچک و ساده که وظیفه ی پیامدهی برای سرعت را به موتور ارسال می کند که بسیار مهم و پر کاربرد می باشد .

8- رولر تردمیل : دو نوع رولر جلو و رولر عقب قابل توصیف است که در رولر جلو فولی به آن متصل شده و در رولر عقب فولی وجود ندارد و حرکت دورانی تسمه دونده را کنترل می کند .