بلاگ

خرید لوازم ورزشی خانگی

فیتنس خانگی

خرید لوازم ورزشی برای تناسب اندام، ورزش کردن را آسان تر و راحت تر‌ کرده و هم تمرینات شما را هیجان‌انگیز خواهد کرد و انگیزه‌تان را نیز بالا میبرد.

انجام تمرینات ورزش بدنسازی در خانه که این مدت به علت فراگیری ویروس کرونا بسیار متداول شده است، به تجهیزات ورزشی خانگی نیازمند میباشد. به همین دلیل در این مقاله، راهنمایی برای تهیه لوازم ورزشی و ‌لوازم فیتنس خانگی آماده شده که این لوازم را برای شما معرفی میکنیم.

لوازم ورزشی و بدنسازی منحصر به فرد برند کانادایی مدرن فیتنس برای تناسب اندام و انجام تمرینات ورزشی بسیار کاربردی میباشند.

دستگیره چرخشی شنا برند مدرن فیتنس، دستگیره هایی هستند که برای انجام حرکت شنا مورد استفاده قرار میگیرند و بسیار کم حجم و سبک می باشند.

موانع پرش زمینی ورزشی برند Vancity مدرن فیتنس، موانعی جهت انجام تمرینات پلایومتریک، پرش و تمرین فرم صحیح دویدن هستند.

چتر سرعت ورزشی برند Vancity مدرن فیتنس بهترین وسیله برای انجام تمرینات دویدن می باشد که به بهبود رکوردهای سرعت و چابکی کمک شایانی خواهد کرد.

میله ارتعاشی ورزشی برند Vancity مدرن فیتنس موجب ریلکس شدن عضلات شانه و گردن، برگشت قدرت ماهیچه های لگن بعد از بارداری، افزایش متابولیسم و ضربان قلب میشود. با استفاده از حرکات ساده این وسیله می توان بافتهای عضلانی عمیق بدن را تقویت نمود.

نردبان چالاکی ورزشی برند Vancity مدرن فیتنس باعث افزایش میزان چابکی و سرعت در ورزش و در نتیجه بهبود توانایی تغییر مسیر و شتاب گرفتن در حال حرکت می شود.

کیسه بلغاری ورزشی 5 کیلویی برند Vancity مدرن فیتنس کیسه هایی سنگین بوده که برای انجام تمرینات قدرتی که اکثر گروه های عضلانی را درگیر میکند مناسب می باشد.

جلیقه وزنه دار ورزشی (قابل تنظیم) 5 کیلویی برند Vancity مدرن فیتنس موجب افزایش سرعت و پرورش ماهیچه های قلب میشود. این جلیقه  قابل استفاده در ورزشهای درون سالن یا هوای آزاد، یوگا، ایروبیک، بوکس، دوهای ماراتن، کوهنوردی، پرشهای طول و ارتفاع، والیبال و حتی ورزشهای سنگین رزمی میباشد.

با استفاده از آستین شکمی برند Vancity مدرن فیتنس میتوانید پرفشارترین تمرینات گروه های مختلف عضلات شکم رو تجربه کنید. این وسیله باعث تقویت تمام عضلات محوری بدن (شکم، مورب شکمی، لگن و ران) میشود.

طناب های قدرتی برند Vancity مدرن فیتنس به کالری سوزی بالا در یک وعده تمرین و کاهش وزن، افزایش حجم عضلات و افزایش سطح آمادگی جسمانی کمک بسیاری میکنند.

ترامپولین برند Vancity مدرن فیتنس موجب اکسیژن رسانی بیشتر به کلیه عضلات، سوخت و ساز بیشتر و در نتیجه کاهش وزن و ایجاد سرزندگی، هوشیاری و سلامتی، افزایش ضربان قلب، بهبود گردش کامل خون در سراسر بدن،  می گردد. ترامپولین ها از پوکی استخوان جلوگیری کرده و برای ساخت و حفظ استخوان های قوی مفید می باشند.

دستگاه ورزشی دراز و نشست واندرکور اسمارت مناسب برای آب کردن شکم و پهلوها و همچنین عضله ای کردن شکم و دست و پا بوده که تحمل وزن 120 کیلو گرم را داشته و با دسته هایی از ابر نرم و قسمت پایین از ابر و روکش چرم بوده که راحتی را هنگام کار با این دستگاه تضمین می کند .

این دستگاه دارای ابعادی مناسب است و فضای بسیار کمی را اشغال میکند، به طوری که از آن در محیط خانه و باشگاههای ورزشی میتوان استفاده کرد. موادی که در ساخت این دستگاه استفاده شده، استحکام زیادی دارد تا وزن برابر با 120 کیلوگرم را به خوبی تحمل می کند. شما از این وسیله میتوانید برای انجام تمریناتی مانند دراز نشست، شنا و سایر حرکات ورزشی استفاده کنید.

دمبل تردمیل خانگی برند دی کی سیتی مدل CX6-4FUN یکی از وسایل بسیار پرکاربرد در ورزش بدنسازی است که با استفاده از آن، حرکت‌های متنوعی برای تمرینات قدرتی می‌توان انجام داد. همچنین انتخابی مناسب و با هزینه معقول برای انجام تمرینات ورزش بدنسازی در خانه میباشد. فضای بسیار کمی اشغال میکند، جابجایی آن آسان بوده و با استفاده از آن میتوان همه عضلات بدن را تقویت کرد.

کش بدنسازی، وسیله ای بسیار مناسب برای تقویت عضلات، رباط‌ها و لیگامنت‌هاست و قابل استفاده برای تمام عضلات بدن و انجام انواع حرکات متنوع ورزشی است. کار با آن آسان بوده و باعث استفاده بهینه از فضا برای ورزش کردن میشود.