بلاگ

خرید لوازم ورزشی و بدنسازی خانگی

ورزش خانگی

ورزش بدنسازی و انجام تمرینات بدنسازی قدرتی و هوازی در خانه که بسیار متداول شده است، گزینه مناسبی برای ورزشکارانی است که امکان ورزش در باشگاه یا انجام تمرینات در فضای باز را ندارند. همچنین مقرون به صرفه بوده و در زمان ورزشکار نیز به علت نبود رفت و آمد به باشگاه یا محیط باز صرفه جویی میشود. در این مطلب، جهت خرید لوازم ورزشی خانگی، بهترین دستگاه های خانگی تناسب اندام و ورزشی را معرفی میکنیم.

تجهیزات، لوازم ورزشی خانگی و بدنسازی متنوع برند کانادایی مدرن فیتنس برای ورزش و انجام تمرینات تناسب اندام بسیار موثر هستند.

دستگیره چرخشی شنا برند مدرن فیتنس، دستگیره هایی بسیار کم حجم و سبک هستند که در جهت عقربه های ساعت و یا خلاف آن میچرخند و در حالات مختلف عضلات متفاوتی رو درگیر میکنند. این دستگیره ها جهت انجام حرکت شنا استفاده میشوند.

موانع پرش زمینی ورزشی برند Vancity مدرن فیتنس، موانعی که در ارتفاع های 6، 9، و 12 اینچ بر روی زمین قرار گرفته و برای انجام تمرینات پلایومتریک، پرش و تمرین فرم صحیح دویدن مورد استفاده قرار میگیرند.

چتر سرعت برند Vancity مدرن فیتنس که انجام مکرر تمرینات با آن به افزایش سرعت بسیار کمک خواهد کرد. این چتر سرعت بهترین وسیله برای انجام تمرینات دویدن می باشد که به بهبود رکوردهای سرعت و چابکی کمک شایانی خواهد کرد.

میله ارتعاشی ورزشی برند Vancity مدرن که با استفاده از حرکات ساده این وسیله می توان بافتهای عضلانی عمیق بدن را تقویت نمود. این میله ارتعاشی موجب ریلکس شدن عضلات شانه و گردن، برگشت قدرت ماهیچه های لگن بعد از بارداری، افزایش متابولیسم و ضربان قلب میشود. فیزیوتراپ ها نیز بعضا در پروسه درمان مصدومیت ها و در جهت تقویت عضلات فرد مصدوم از این وسیله استفاده میکنند.

نردبان چالاکی برند Vancity مدرن فیتنس باعث بالا بردن مهارت های عضلات مرکزی بدن (ناحیه شکم) که در حفظ تعادل نقش به سزایی دارند، میزان چابکی و سرعت در ورزش و در نتیجه بهبود توانایی تغییر مسیر و شتاب گرفتن در حال حرکت می شود.

کیسه بلغاری 5 کیلویی برند Vancity مدرن فیتنس باعث ایجاد وزن اضافی بر بدن ورزشکار می شوند و انجام هر حرکتی را سخت تر می کنند. از این کیسه ها در تمرینات فانکشنال و برای انجام تمرینات قدرتی که اکثر گروه های عضلانی را درگیر میکند استفاده می شود.

آستین شکمی برند Vancity مدرن فیتنس علاوه بر تقویت تمام عضلات محوری بدن (شکم، مورب شکمی، لگن و ران)، کشش بسیار مناسبی را در اطراف ستون مهره ها و کمربند شانه ای ایجاد میکند. این آستین شکمی باعث می شود ورزشکار بتواند تمرکز بیشتری روی عضلات شکم خود داشته باشد و تعداد حرکات خود را افزایش داده و تاثیر سریعتر و بهتری را مشاهده کند.

طناب های قدرتی برند Vancity مدرن فیتنس  موجب استحکام عضلات چهار سر ران و ساقها می‏گردند. ورزشکاران رزمی از اولین کسانی بودند که به دلیل کارایی بسیار بالا از این وسیله استفاده می کردند ولی در حال حاضر، به دلیل حداقل فشار مفصلی و حداکثر بازده هوازی و غیرهوازی، این طناب جزء لاینفک هرگونه برنامه کاهش وزن و تقویت ماهیچه‏ های قلب میباشد. این طناب ها به کالری سوزی بالا در یک وعده تمرین و کاهش وزن، افزایش حجم عضلات و افزایش سطح آمادگی جسمانی کمک بسیاری میکنند.

جلیقه وزنه دار (قابل تنظیم) 5 کیلویی برند Vancity مدرن فیتنس موجب افزایش سرعت و کاهش زمان عکس العمل در هر حرکتی میشود. این وسیله میتواند با افزایش یا کاهش وزنه‏ های درون آن برای ورزشهای مختلف تنظیم شود و قابل استفاده در ورزشهای درون سالن یا هوای آزاد، از یوگا، ایروبیک، بوکس، دوهای ماراتن، کوهنوردی، پرشهای طول و ارتفاع، والیبال و حتی ورزشهای سنگین رزمی میباشد. در واقع این جلیقه کارایی بدنی شما را افزایش میدهد و موجب افزایش سرعت و پرورش ماهیچه های قلب میشود.

دستگاه تناسب اندام واندرکور اسمارت یکی از دستگاه های بدنسازی و فیتنس با ابعاد نسبتا کوچک بوده که فضای کمی را اشغال کرده و قابل حمل است تا از آن در هر محیطی که بخواهید بتوانید استفاده کنید. این دستگاه فیتنس خانگی به تقویت عضلات شکم، کمر، دست و پا کمک بسیاری میکند و مناسب برای آب کردن شکم و پهلوها است که تحمل وزن 120 کیلو گرم را داشته و با آن تمرینات ورزشی متعددی مانند کرانچ (دراز و نشست)، شنا سوئدی، پل زدن، جلو بازو و ساعد، پشت بازو، ضربات قیچی، پا دوچرخه، شکم دو زانو و … را میتوان انجام داد.