بلاگ

خرید لوازم ورزشی و دستگاه فیتنس خانگی – بخش دوم

دستگاه فیتنس خانگی

انجام تمرینات بدنسازی با دستگاه های بدنسازی هوازی و قدرتی و انواع دستگاه فیتنس خانگی تجربه داشتن اندامی متناسب و زیبا را برای ورزشکاران به ارمغان می آورند.

با خرید دستگاه های بدنسازی خانگی که در کنار چربی سوزی، عضله سازی و تناسب اندام را هم به شما هدیه میکنند، در هزینه های خود صرفه جویی کرده و به راحتی و بدون دغدغه در وضعیت کنونی اوج گیری سویه جدید کرونا، در خانه ورزش میکنید و سیستم ایمنی خود را نیز تقویت میکنید.

دستگاه هوازی محبوب دیگر که هم برای تمرینات قدرتی و هم هوازی استفاده میشود، دستگاه روئینگ میباشد. عضله سازی فوق العاده عضلات اصلی بدن، تقویت عالی عضلات پایین تنه، قدرت چربی سوزی بالا، افزایش استقامت، کمترین آسیب دیدگی، تقویت سیستم ایمنی، بهبود کیفیت خواب و … از تاثیرات مهم تمرین با دستگاه روئینگ می‌باشد.

این دستگاه، گزینه ای عالی برای افرادی است که قادر به انجام تمریناتی مانند کوه‌نوردی، پیاده‌روی، یوگا و … نیستند. همچنین برای افرادی که زانوی خود را عمل کرده‌اند بسیار مناسب است؛ زیرا انجام این تمرینات سبب کشش زانو و تقویت آن بعد از عمل می‌شود.

دستگاه ورزشی روئینگ برند مدرن فیتنس دارای مانیتور نمایشگر مسافت طی شده توسط پارو زدن و میزان کالری مصرفی است. همچنین قادر خواهید بود تا با این دستگاه شدت تمرین خود را تنظیم کرده و نسبت به اهداف تمرین کاهش یا افزایش داشته باشید.

از دیگر دستگاه های ورزشی خانگی برای تناسب اندام میتوان به واندرکور اسمارت اشاره کرد. طراحی مناسب دستگاه واندر کور اسمارت به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تمرینات ورزشی خود را روزانه و به طور منظم، در محیطهای مختلف انجام دهید. این دستگاه دارای ابعادی مناسب است و فضای بسیار کمی را اشغال میکند، به طوری که از آن در محیط خانه و باشگاه های ورزشی میتوان استفاده کرد. موادی که در ساخت این دستگاه ورزشی خانگی استفاده شده، استحکام زیادی دارد تا وزن برابر با 120 کیلوگرم را به خوبی تحمل می کند.

شما از این وسیله میتوانید برای انجام تمریناتی مانند دراز نشست، شنا و سایر حرکات ورزشی استفاده کنید.