بلاگ

خرید لوازم ورزشی و فیتنس خانگی – بخش اول

دوچرخه ثابت ایربایک

اگر خواهان نتیجه‌ ای عالی از تناسب اندام ایده آل و کاهش وزن هستید، ورزش در خانه همراه رژیم غذایی مناسب و اصولی بهترین‌ گزینه است. با انجام‌ تمرینات‌ ورزشی مانند رکاب زنی با دوچرخه ثابت در خانه از ابتلا به بیماری ها جلوگیری میکنید، سلامت جسمی و روحی خود را ارتقا میبخشید و از افزایش وزن‌ نیز جلوگیری میکنید.

شیوع بیماری کرونا، شلوغ بودن باشگاه‌های ورزشی، عدم رعایت بهداشت فردی و اجتماعی، راحت نبودن فضای ورزشی و نداشتن آزادی عمل از مشکلاتی است که باعث شده اکثریت ورزشکاران در خانه ورزش کنند و یا باشگاه ورزشی خانگی خود را داشته باشند.

با باشگاه خانگی یا هوم جیم در هزینه ها و مدیریت زمان خود صرفه جویی میکنید و باشگاه ارزان قیمت در خانه خواهید داشت. هزینه ای که برای باشگاه ورزشی یا بدنسازی خانگی در نظر میگیرید، صرف دستگاه‌هایی کنید که برای شما و خانواده مفید و کارآمد باشند.

تمرینات هوازی از جمله تمریناتی است که اهمیت بسیاری در بدنسازی دارند. این تمرینات برای چربی سوزی و کاهش وزن بسیار ضروری بوده و باعث کاهش کلسترول، افزایش متابولیسم بدن و تنظیم فشار خون میشود.

بنابراین لازم است تا در باشگاه خانگی خود دستگاه های هوازی را داشته باشید. از دستگاه های هوازی مناسب مقرون به صرفه، دوچرخه ای است که در حالت ثابت رکاب می زنید و به سرعت چربی می سوزانید. این دوچرخه ها که ایربایک نام‌ دارند، به دوچرخه کراس فیت نیز شناخته می شوند.

یکی از مهم ترین ویژگی های ایربایک که به شدت مورد استقبال قرار گرفته است این است که به شدت کمک به چربی سوزی می کند و ضربان قلب را بالا می برد. وقتی شما از ایربایک استفاده می کنید کل عضلات بدن را درگیر می کنید که این موضوع باعث تناسب اندام و شکل ایده آل عضلات مختلف بدن می شود.

دوچرخه ثابت ایربایک باشگاهی برند مدرن فیتنس مدل A وسیله ای بی رقیب در راستای انجام تمرینات HIIT و Cardio پرفشار می باشد. ضمنا در حین تمرین با این دستگاه با رکاب زدن قادر خواهید بود سیستم خنک کننده دستگاه را بکار بیندازید و طی تمرین از حرارت ایجاد شده در بدن خود بکاهید.

تمامی این دستگاه های ورزشی خانگی به شما کمک میکنند تا باشگاه بدنسازی خانگی یا هوم جیم ارزان قیمت با بیشترین بازدهی و در نتیجه تناسب اندام ایده آل داشته باشید.