دسته‌بندی نشده

درباره دستگاه هاگ پا قدرتی پاناتا

دستگاه هاگ پا

دستگاه هاگ پا وزنه آزاد یکی از دستگاه های قدرتی در بدنسازی بوده که بسیار محبوب میباشد و مورد استفاده بدنسازان قرار میگیرد.  این دستگاه بر روی عضلات جلو ران، عضله واستوس مدیالیس (گلابی یا اشکی پا)، عضلات ساق پا و باسن، عضلات راست شکمی و قفسه سینه کار میکند و باعث تقویت این عضلات میشود.

از آنجایی که در تمرین با دستگاه هاگ پا، مهره های کمر نیز با قسمت پشتی دستگاه حمایت می شود مبتدیان و بانوان نیز می توانند از این دستگاه قدرتی استفاده کنند. تمرین با دستگاه هاگ پا قدرتی مشابه حرکت اسکات است و با تقویت عضلات پا که از بخش های مهم بدن نیز میباشد، باعث زیباتر دیده شدن اندام شما می شود.

جهت انجام تمرینات ورزشی با دستگاه هاگ پا قدرتی به یاد داشته باشید که اگر پا را روی یک سکوی رو به داخل نزدیک بدن می گذارید بیشتر روی تقویت عضلات چهار سر ران تمرکز می کنید و اگر پا را جایی دور از بدن یا روی سطح بالای سکو قرار دهید، بیشتر روی عضلات سرینی و همسترینگ تمرکز می کنید.

هنگام استفاده از این دستگاه توجه کنید که پاها را خیلی نکشید و فشار بر عضله را حین حرکت حفظ کنید و از قفل کردن زانوها پرهیز کنید تا مانع از آسیب های مفصلی شود. همچنین دقت کنید که در طول حرکت پشت خود را صاف نگه دارید و مطمئن شوید که سرتان بیش از اندازه جلو نباشد.

دستگاه هاگ پا قدرتی پاناتا دارای گارانتی و خدمات گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر است.

شرکت پاناتا در سال 1982 به وسیله رودی پاناتا، تحصیل کرده رشته ادبیات در ایتالیا بنیانگذاری شد. او علاقه زیادی به رشته بدنسازی داشت و معتقد بود این ورزش بهترین وسیله برای پیشرفت در رشته های قهرمانی دیگر است. اکنون شرکت پاناتا در کشورهای فرانسه، اسپانیا و آلمان شعبه دارد و بیش از 40 نمایندگی محصولات پاناتا را در 55 بازار جهانی برای گروه های سنی متفاوت از کودک تا سالمند عرضه می کند.

گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر، نماینده فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات و لوازم ورزشی پاناتا ایتالیا در ایران است.