بلاگ

دستگاه بدنسازی کشش زیر بغل پاناتا MONOLITH 1MTH001

دستگاه بدنسازی کشش زیر بغل پاناتا MONOLITH 1MTH001

دستگاه کشش زیر بغل (لت) یکی از دستگاه های مفید است که عضلات زیر بغل را هدف قرار میدهد. عضلات اصلی درگیر در کار با این دستگاه بدنسازی، بخش خارجی عضلات پشتی بزرگ بوده و در کنار آن بخش پایینی عضلات دلتوئید خلفی را نیز درگیر میکند.

دستگاه کشش زیربغل (لَت) یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های بدنسازی جهت تقویت عضلات پشت و زیربغل است.

تمرکز دستگاه لت بر عضلات زیربغل است و حرکات مختلفی را می‌توان با آن اجرا نمود.

حرکت زیربغل از بالای سر یکی از تمرین های اساسی برای تقویت عضله های پشت است.

حرکت زیربغل دست برعکس از بالا که جهت تقویت بخش پایینی زیربغل است که در اکثر افراد ضعیف است.

 

روش کار با دستگاه بدنسازی کشش زیر بغل پاناتا MONOLITH 1MTH001

 

دستگاه کشش زیر بغل (لت) پاناتا مدل MONOLITH 1MTH001 ساخت شرکت پاناتا است که با میله ی با انتهای زاویه دار نسبت به میله ی صاف مزایایی مانند بهبود مسیر حرکت، کاهش فشار روی مچ دست و افزایش بیشتر دامنه حرکتی قبل از اینکه میله با سینه تماس پیدا کند را دارد.

دستگاه های بدنسازی Monolith ترکیبی کامل از نوآوری، زیبایی و عملکرد بی نقص است. طراح افسانه ای صاحب سبک در طراحی بدون خطا، این دستگاه های جدید هوازی پاناتا را طراحی کرده است.

شرکت پاناتا در سال 1982 به وسیله رودی پاناتا در ایتالیا بنیانگذاری شد. او علاقه زیادی به رشته بدنسازی داشت و معتقد بود این ورزش بهترین وسیله برای پیشرفت در رشته های قهرمانی دیگر است. پس به طور تمام وقت به تدریس بدنسازی و طراحی و تولید دستگاه های این ورزش پرداخت. اکنون شرکت پاناتا در کشورهای اروپایی شعبه دارد و بیش از 40 نمایندگی محصولات پاناتا را در 55 بازار جهانی برای گروه های سنی متفاوت از کودک تا سالمند عرضه می کند.

گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های پاناتای ایتالیا در ایران است.