بلاگ

فروش ویژه نوروز 1401 – دستگاه های بدنسازی

فروش ویژه دستگاه بدنسازی

سال جدید، بهترین فرصت برای خرید دستگاه های بدنسازی با کیفیت و با قیمت مناسب میباشد. با خرید دستگاه های قدرتی میتوانید در خانه یا باشگاه خانگی یا در باشگاه، به تناسب اندام ایده آل خود دست پیدا کنید. یکی از برندهای با کیفیت و با قیمت مقرون به صرفه، دی اچ زد بزرگترین برند تولیدکننده دستگاه های بدنسازی در چین میباشد.

سایت کافه ورزش به مناسبت سال نو، این دستگاه ها را با تخفیف مناسب برای دوستداران ورزش بدنسازی به نمایش گذاشته است. این برند با مهندسی عالی و دقت بالا در ساخت دستگاه بدنسازی، بر پایه ی کیفیت و قیمت مناسب و در راستای حفظ و بهبود سلامت بدنسازان و جلب رضایت آنها تولید میشوند.

دی اچ زد، دستگاه های بدنسازی متنوعی را برای تقویت عضلات بدن تولید کرده است‌ که به بررسی آنها میپردازیم.

تمامی دستگاه های بدنسازی برند دی اچ زد در سایت کافه ورزش دارای 3 سال گارانتی شاسی دستگاه بدنسازی، یک سال گارانتی سیم و تسمه دستگاه بدنسازی، یک سال و نیم گارانتی قطعات مکانیکی، یک سال گارانتی قرقره ها، یک سال گارانتی وزنه ها و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر می باشند.

دستگاه پرس پا خوابیده DHZ E3056 عضلات پا مانند پهن داخلی و خارجی، خیاطه، راست داخلی و حتی عضلات باسن را تقویت میکند ولی عضله هدف در این دستگاه ران و چهارسر می باشد که بیشتر نقش حجیم کردن آنها را بر عهده دارد. کمپانی DHZ با طراحی دستگاه E3056 به بهبود انجام این حرکت با راحتی و ایمنی بالاتر کمک کرده است.

دستگاه پشت پا نشسته برند دی اچ زد مدل D940s که عضله هدف در انجام تمرین با آن همسترینگ پشت پا می باشد. مدل D940s کمپانی DHZ سعی کرده در عین سادگی و کیفیت مناسب، انجام این حرکت را برای شما ساده تر سازد.

دستگاه پرس سرشانه برند دی اچ زد مدل E3006 را می توان یکی از ایمن ترین دستگاه ها برای تقویت عضله سرشانه دانست که با استفاده از آن می توان روی بخش جلویی و مرکزی عضله سرشانه کار کرد. این دستگاه با نگه داشتن فشار روی عضلات هدف و برداشتن فشار مضاعف از روی ستون فقرات بهترین گزینه برای ورزشکاران مبتدی است که قصد شروع حرکات بدنسازی از پایه را دارند.

این دستگاه از نوع سیم کش می باشد که انجام‌ تمرینات با آن به مراتب برای ورزشکار راحت تر است (مخصوصاً ورزشکاران مبتدی). همچنین دستگاه پرس سرشانه دیگری از برند دی اچ زد، دستگاه پرس سرشانه برند دی اچ زد مدل D935s از نوع دستگاه وزنه آزاد این دستگاه بدنسازی قدرتی می باشد. همچنین میز پرس سر شانه المپیکی مدل E3051 و E3051A انجام حرکت سرشانه را در تمام زوایا امکان‌ پذیر میکند و در عین حال از ساده ترین تجهیزات بدنسازی محسوب می شوند.

دستگاه پشت بازو نشسته برند دی اچ زد مدل E3026A جهت تقویت عضلات پشت بازو نیز از نوع سیم‌کش‌ میباشد. دستگاه پشت پا نشسته برند دی اچ زد مدل D940s از نوع‌ وزنه آزاد این دستگاه میباشد. این مدل از دستگاه پشت پای دی اچ زد، حرکت پشت پا را آسان تر کرده و در عین حال دارای سادگی فوق العاده و کیفیت مناسبی نیز میباشد.

 دستگاه پرس سینه برند دی اچ زد مدل D905s برای تقویت و شکل گیری عضلات سینه طراحی شده است و از نوع وزنه آزاد میباشد. نوع سیم کش این دستگاه ها نیز وجود دارد ولی با توجه به اینکه به هنگام کار با وزنه ها علاوه بر عضله های هدف، تاندون ها و مفاصل نیز تقویت می شوند نوع وزنه آزاد می تواند گزینه بهتری برای پرورش این عضله باشد.

دستگاه دیگر برای تقویت عضلات سینه، دستگاه پرس سینه برند دی اچ زد مدل E3008 میباشد که از نوع سیم کش است. جهت کاهش ضریب خطای انجام حرکت و همچنین افزایش ضریب ایمنی ورزشکار از دستگاه های سیم کش استفاده می شود. خصوصاً برای مبتدیان و علاقه مندان به این رشته که بتوانند با آرامش خاطر بیشتری به انجام این حرکت بپردازند.

دستگاه لت برند دی اچ زد مدل D920 از نوع وزنه آزاد برای تقویت عضلات زیربغل و پشت مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از مزایای این دستگاه این است که با تغییر جهت گرفتن میله دستها میتوان عضلات هدف بیشتری را درگیر کرد. دستگاه شکم برند دی اچ زد مدل E3073 از نوع سیم کش می باشد که در انجام حرکت تقویت عضلات شکم شما را همراهی کرده و این مسیر را برای شما هموار می سازد.