دسته‌بندی نشده

لاغری شکم و پهلو با دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت ایستاده یکی از دستگاه های بدنسازی هوازی است که علاوه بر مزایایی که برای سلامتی به همراه دارد به تناسب اندام نیز کمک میکند .

این دستگاه بدنسازی بسیار شبیه به استفاده از دوچرخه است، با این تفاوت که هنگام رکاب زدن ثابت میماند و تکان نمیخورد؛ همچنین صندلی این دستگاه به گونه ای طراحی شده تا کمترین میزان خستگی را برای ورزشکار داشته باشد.

استفاده از دوچرخه ثابت ایستاده علاوه بر چربی سوزی و کاهش وزن، بسیاری از عضلات بدن شما را درگیر میکند و با درگیر کردن عضلات شکم باعث آب شدن چربی های شکم میشود. بنابراین همزمان با تمرین هوازی، به نوعی تمرین قدرتی نیز محسوب میشود.

علاوه بر نکات بالا، این دوچرخه ثابت با تقویت عضلات ران، پا و باسن در بین بانوان نیز بسیار محبوب است. این دستگاه کمترین میزان آسیب دیدگی به بدن را دارد، همچنین هیج فشاری به کمر و پاهای شما وارد نمیکند و برای کسانی که از مشکلات مربوط به کمر، مفاصل زانو یا ضعف های حرکتی رنج میبرند توصیه شده است.

دوچرخه ثابت ایستاده اینتنزا مدل 2Ube550 ساخت کشور تایوان، با طراحی ارگونومیک، هوشمند، زیبا و بی نظیر میباشد. همچنین دارای 40 سطح مقاومت و دکمه های تنظیم مقاومت دستگاه بر روی دسته ها بوده که ورزشکار به راحتی درحین انجام تمرین میتواند با استفاده از آن سظح مقاومت دستگاه را تنظیم کند.

صفحه نمایش این دستگاه 16 اینچ و لمسی میباشد که زمان، مسافت و تعداد پدال در دقیقه، سرعت، سطح کالری و ضربان قلب را نمایش میدهد. این دستگاه دارای سنسورهای ضربان قلب و سیستم کنترل ضربان قلب از راه دور است.

گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر وارد کننده دستگاه های بدنسازی اینتنزا و نماینده انحصاری این شرکت در ایران است.