بلاگ

لاغری و تناسب اندام با دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت نشسته از دستگاه های هوازی بدنسازی کارآمد است که علاوه بر کالری سوزی به سلامتی شما نیز کمک شایانی خواهد کرد. ورزش با دوچرخه ثابت به نوعی تمرین با شدت زیاد است که هورمون اندرفین را در بدن فعال کرده و موجب تقویت عضلات و چربی سوزی بیشتر می شود.

ورزش با دوچرخه ثابت علاوه بر لاغری، کاهش وزن و صاف شدن شکم موجب زیبایی وعضلانی شدن پاها خواهد شد. تمرین با دوچرخه ثابت موجب ایجاد فشار بر روی عضلات ران ها، باسن و ساق پاها شده و با فعال کردن این عضلات باعث بالا رفتن مقاومت و قوی شدن و فرم گیری آنها می شود. هر مقدار که با شدت بیشتری رکاب زده شود موجب چربی سوزی بیشتر، کاهش وزن و تناسب اندام میشود.

در ورزش با دوچرخه ثابت می توان با افزایش میزان مقاومت دستگاه، شدت و سرعت تمرین با سوزاندن چربی های اضافی ران ها را لاغر وعضلات، ساق، باسن و عضلات دیگر اندام تحتانی را تقویت نمود. برای رسیدن به این مهم بایستی دوچرخه ثابت را بر روی درجه مقاومت کم تنظیم و با سرعت بالا رکاب زد تا باعث از بین رفتن چربی های پا و لاغری آنها شود. و هنگامی که پاها به میزان لاغری مطلوب و مورد نظر رسید با افزایش مقدار مقاومت دستگاه می توان به تقویت عضلات پاها دست یافت و پاهایی خوش فرم ساخت.

افراد مسن یا افرادی که از بیمارهای کمر رنج می برند میتوانند با استفاده از دوچرخه ثابت نشسته، فشار کمتری به کمر و ستون فقرات وارد کنند.

دوچرخه ثابت نشسته اینتنزا مدلRBi550 یکی از با کیفیت ترین دستگاه های اینتنزا بوده که عملکردی بی نظیر و بلند مدت دارد. با استفاده از تست تناسب اندام این دستگاه، میتوانید میزان تناسب اندام خود را بر اساس استانداردهای VO2 max تعیین کنید.همچنین به وسیله فناوری اندازه گیری از راه دور بی سیم به صورت رمزگذاری شده، با کنترل ضربان قلب از راه دور قدرتمندترین فناوری کنترل ضربان قلب را ارائه میدهد.

صفحه نمایش LED دات ماتریکس این دستگاه نمایشگر زمان، کالری، مسافت، تعداد پدال در دقیقه، سرعت، ضربان قلب، وات مصرفی، خلاصه تمرین و مشخصات تمرین میباشد.

اینتنزا در جهت تحقق تعهد خود برای ارائه بهترین محصولات، محصولات اقتصادی، زیبا، هوشمند و دوستدار محیط زیست ایجاد کرده است که بر پایه اصول سلامتی، پایداری و سادگی استوار است.

گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر وارد کننده دستگاه های بدنسازی اینتنزا و نماینده انحصاری این شرکت در ایران است.