بلاگ

مانیتور تردمیل خانگی SX1-20ML

مانیتور تردمیل

مانیتور تردمیل خانگی به عنوان لوازم جانبی تردمیل، ابزاری حیاتی برای کنترل و بهینه سازی پیشرفت ورزش با تردمیل در خانه یا باشگاه در طول تمرینات عمل می کند.

این مانیتورها به حسگرهای مختلف از جمله سنسور ضربان قلب و فناوری پیشرفته دیگر مجهز هستند. داده‌های لحظه ای در مورد معیارهای مهم مانند ضربان قلب، مسافت طی شده، سرعت دویدن و کالری سوزانده شده ارائه می‌دهند.

 

با نمایشگرهای تعاملی و رابط‌های کاربر پسند، برنامه‌های تمرینی قابل تنظیم متناسب با اهداف تمرین ورزشی ارائه می شود.

به همین دلیل این مانیتورها را به همراهان ضروری برای کاربرانی تبدیل می‌کنند که هدفشان بهبود سلامت قلبی عروقی، کاهش وزن یا افزایش عملکرد ورزشی است.

علاوه بر این، برخی از مدل‌ها دارای امکانات پیشرفته تری هستند که به کاربران امکان می‌دهند داده‌های خود را با برنامه‌های تناسب اندام همگام‌سازی کنند.

به طور کلی، مانیتورهای تردمیل تمرینات موثر را آسان می‌کنند. به کاربران این امکان را می‌دهند که بر پیشرفت خود نظارت داشته باشند و در مسیر تناسب اندام خود باانگیزه باقی بمانند.

 

مانیتور تردمیل خانگی SX1-20ML  برند دی کی سیتی دارای یک فن دمنده میباشد و در مانیتور آن بخش شیب وجود ندارد.

در واقع دلیل این موضوع این است که این دستگاه یک تردمیل بدون شیب بوده و در آن از شیب دستی استفاده میشود.

مانیتور دارای پنج صفحه دیجیتالی بوده که نمایش اطلاعات و اعداد مختلف را برعهده دارد. سرعت این مانیتور نیز تا 16 کیلومتر را پاسخگوست.

به صورت جهشی روی کلیدهای مانیتور، تغییر سرعت وجود دارد و دارای 18 برنامه تمرینی تردمیل است.

متریال بالای ساخت این مانیتور باعث عمر طولانی و کاربری سریع آن شده است. همچنین سنسور کلید ایمنی تردمیل نیز مگنتی بوده و وظیفه قطع و وصل برق ورودی به مانیتور را بر عهده دارد.