بلاگ

مزیت استفاده از دستگاه بدنسازی پشت پا نشسته و ایستاده 

دستگاه بدنسازی پشت پا

دستگاه بدنسازی پشت پا نشسته و ایستاده عضله همسترینگ را به عنوان عضله اصلی درگیر شده هدف قرار میدهند و آن را تقویت میکنند. انجام حرکت پشت پا برای ورزشکاران رشته‌های مربوط به پا مانند دوچرخه سواری بسیار مناسب میباشد و احتمال مصدومیت عضله همسترینگ که عضله آسیب پذیری میباشد را بشدت کاهش می‌دهد. در این مطلب به معرفی دستگاه های بدنسازی پشت پا با کیفیت از برندهای مطرح میپردازیم:

دستگاه پشت پا نشسته برند دی اچ زد مدل E3023 ساخت کشور چین از برند DHZ که بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات ورزشی در چین میباشد. این دستگاه بدنسازی را با هزینه بسیار مناسب میتوان خریداری کرد و با سا

دگی و زیبایی آن در کنار باکیفیت بودنش، تجربه تمرینی لذت بخش را داشت.

دستگاه بدنسازی پشت پا ایستاده پاناتا XpLux مدل 1XPL084 ساخت کشور ایتالیا با طراحی بی نظیر و فوق العاده از لاین لاکچری برند پاناتا که تجربه ای بی همتا از تمرین با دستگاهی با کامل ترین امکانات و بیشترین راحتی با داشتن کیفیتی بالا، شیک، زیبا و بادوام را به شما هدیه میدهد.

دستگاه پشت پا نشسته برند دی اچ زد مدل D940s نیز از برند DHZ چین که بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات ورزشی در چین میباشد. این مدل از دستگاه پست پای دی اچ زد، حرکت پشت پا را آسان تر کرده و در عین حال دارای سادگی فوق العاده و کیفیت مناسبی نیز میباشد.

دستگاه پشت پا نشسته برند پاناتا مدل 1SC083 از برند ایتالیایی بی نظیر پاناتا و لاین SEC پاناتا که قدرت، زیبایی، نوآوری و راحتی را در حین تمرین با دستگاه نشان میدهد و دارای محور تنظیم کننده بازه حرکت دستگاه جهت راحتی و امنیت هرچه بیشتر ورزشکار در حین انجام تمرین میباشد.