بلاگ

معرفی تردمیل باشگاهی پاناتا

تردمیل باشگاهی

تردمیل، دستگاه بدنسازی هوازی محبوب بدنسازان یکی از بهترین گزینه ها برای‌ چربی‌سوز بالا محسوب می شود. پیاده روی و دویدن از بهترین ورزشهای هوازی هستند و با تردمیل شبیه سازی شده اند. با توجه به این که بیماری‌ کرونا شیوع پیدا کرده است و شرایط برای انجام این دو ورزش مهیا نیست، بهترین راه حل ورزش کردن با تردمیل باشگاهی یا خانگی است.

 

تردمیل، وسیله ورزشی است که اسامی دیگری مانند دو برقی، دو درجا یا دو ثابت نیز دارد. از آنجا که تردمیل وسیله‌ ای است که امکان دویدن در فضای بسته را فراهم می‌ کند، خرید تردمیل، مناسب این روزهاست که امکان بیرون رفتن از خانه و ورزش در فضای باشگاه وجود ندارد.

 

این روزها، استفاده از تردمیل، روشی آسان برای گنجاندن ورزش در برنامه روزانه و انجام تمرینات ورزشی است. این وسیله به خصوص برای افرادی که حوصله ورزش و وقت گذاشتن برای آن را ندارند، ورزش هوازی مناسب و موثری است.

 

اما همیشه باید به این نکته توجه کنید که اگر نحوه صحیح ورزش با تردمیل را ندانید ممکن است در طولانی مدت به بدن خود آسیب برسانید. باید در نظر داشته باشید که هم با دستگاه های بدنسازی استاندارد و همخوان با آناتومی بدن کار کنید و هم استفاده صحیح از آن را بدانید.

 

یکی از بهترین برندهای دستگاه های بدنسازی، برند پاناتا ایتالیا است که با استفاده از استانداردهای روز دنیا ساخته شده و بدن ورزشکار را در مقابل آسیب محافظت می کند ولی همچنان در ورزش با این دستگاه ها باید اصول ورزشی را رعایت کرد.  تردمیل های باشگاهی برند پاناتا نیز جزء تردمیل های حرفه ای باشگاهی محسوب می شوند.

 

تردمیل باشگاهی برند پاناتا مدل FENIX-TOUCH 1fxt003 دارای گارانتی ارکیدمهر (نماینده فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات و لوازم ورزشی پاناتا ایتالیا در ایران) است. برند پاناتا با تنوع، نوآوری، طراحی ظریف و کیفیت بی نظیر ساخت کشور ایتالیا میباشد و فنیکس یکی از زیر مجموعه های کمپانی پاناتا است. طراحی بینظیر، رابط کاربری مناسب و تامین کننده نیازهای هر کاربر از خصوصیات بارز دستگاه های ایتالیایی Fenix است.

تردمیل باشگاهی برند پاناتا مدل FENIX-TOUCH 1fxt003- رنگ قرمز نیز در سایت کافه ورزش موجود میباشد. این تردمیل دارای قدرت موتور 3 تا 5 اسب بخار است. همچنین صفحه مانیتور لمسی یا تاچ 15 اینچی دارد که دارای سنسور دست، برنامه تمرینی و ایجاد پروفایل شخصی میباشد. سرعت تردمیل باشگاهی پاناتا از 0.3 تا 20 کیلومتر بر ساعت میباشد و شیب آن از 0 تا 15% قابل تغییر است.

 

باشگاه بدنسازی خانگی خود را می توانید با انتخاب برندهای مطرح مانند پاناتا و اینتنزا طراحی و آماده سازی کنید.