بلاگ

معرفی دستگاه های پرس سینه

دستگاه پرس سینه

عضلات سینه، در زیبایی اندام بدن نقش بسیار مهمی دارند و تقویت این عضلات، میزان قدرت بالاتنه را نشان میدهد؛ به همین دلیل انجام حرکت پرس سینه که عضلات سینه را تقویت میکند، از محبوب ترین تمرینات قدرتی بدنسازی میباشد.

عضلات درگیر در حرکت پرس سینه با دستگاه پرس سینه نشسته، عضلات سینه ای بزرگ و عضلات دلتوئید قدامی میباشند. تمرین با این دستگاه علاوه بر عضلات، مفاصل و تاندون ها را نیز تقویت میکند.

عضلات سینه بدون شک یکی از کلیدی ترین عضله ها برای نمایش یک اندام کار شده و زیباست و به همین سبب یکی از محبوب ترین دستگاه های بدنسازی در بین ورزشکاران این رشته است. حرکت پرس سینه بیشتر با هالتر و دمبل انجام می شود ولی برای کاهش ضریب خطای انجام حرکت و همچنین افزایش ضریب ایمنی ورزشکار از دستگاه های ثابت استفاده می شود. خصوصاً برای مبتدیان و علاقه مندان به این رشته که بتوانند با آرامش خاطر بیشتری به انجام این حرکت بپردازند. این دستگاه حالت های مختلفی دارد که مدل E3008 کمپانی DHZ از نوع سیم کش می باشد.

دستگاه دیگر، مدل D905s کمپانی DHZ از نوع نشسته یا عمودی می باشد و البته وزنه آزاد. با توجه به اینکه به هنگام کار با وزنه ها علاوه بر عضله های هدف، تاندون ها و مفاصل نیز تقویت می شوند نوع وزنه آزاد می تواند گزینه بهتری برای پرورش این عضله باشد.

دستگاه های پرس سینه از برند دی اچ زد، بزرگترین برند تولیدکننده دستگاه های بدنسازی در چین، بر پایه ی کیفیت و قیمت مناسب ساخته میشوند. برند چینی دی اچ زد با مهندسی دقیق در ساخت دستگاه های بدنسازی، در راستای بهبود سلامت ورزشکاران تلاش میکند.

دستگاه پرس سینه برند دی اچ زد مدل D905s و دستگاه پرس سینه برند دی اچ زد مدل E3008  دارای 3 سال گارانتی شاسی، یک سال گارانتی سیم و تسمه، یک سال و نیم گارانتی قطعات مکانیکی، یک سال گارانتی قرقره ها، یک سال گارانتی وزنه ها و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت ارکیدمهر می باشند.