دسته‌بندی نشده

معرفی پله باشگاهی اینتنزا Ce550 Ce2

پله باشگاهی اینتنزا

دستگاه پله نوردی ( پله باشگاهی )  یا اسکالیت، دستگاه بدنسازی هوازی است که با چربی سوزی زیاد برای سلامتی نیز بسیار مفید است و ورزشکاران میتوانند برای داشتن بدنی سالم از این دستگاه استفاده کنند. همچنین انجام تمرینات متعدد بر روی این دستگاه، با بسیاری از بیماری ها مبارزه میکند. استفاده از این دستگاه باعث تقویت کلیه عضلات پا مثل ران، زانو و باسن میشود و علاوه بر آن به تقویت ریه ها، شش ها و قلب نیز کمک به سزایی میکند.

اسکالیت (پله باشگاهی) اینتنزا مدل Ce550 Ce2  ساخت کشور تایوان، امکان قابل تنظیم بودن شیب دستگاه را فراهم میکند و دارای صفحه نمایش LED 19 اینچ لمسی میباشد. زمان، مسافت، تعداد پدال در دقیقه، سرعت، سطح کالری و ضربان قلب را به شما نمایش میدهد. همچنین قابلیت اتصال کابل HDMI ، کابل شبکه Ethernet، هدفون استریو و هدست استریو بلوتوثی را نیز داراست.

استاندارد بودن ارتفاع دستگاه اسکالیت اینتنزا نیز بسیار حائز اهمیت است، زیرا مانع آسیب به مفاصل زانو میشود. دستگاه اسکالیت برند اینتنزا نسبت به برخی از دستگاه های پله دیگر از امکانات و استاندارد و کیفیت بهتری برخوردار است و سلامت و شادابی را به ورزشکاران هدیه میدهد.

گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر وارد کننده دستگاه های بدنسازی اینتنزا و نماینده انحصاری این شرکت در ایران است.

برای استفاده از دستگاه اسکالیت، پاهای خود را روی محل های تعبیه شده قرار دهید و سپس روی پله ی میانی بروید. توجه داشته باشید که هنگام استفاده از دستگاه حتما بدن خود را صاف نگه دارید . همچنین میتوانید با پله نوردی به صورت جانبی و معکوس، حرکات ورزشی دیگری برای فیله کمر، پهلوها و عضلات دیگر را نیز انجام دهید.