بلاگ

نوسازی قطعات تردمیل دی کی سیتی

قطعات تردمیل

درحال حاضردر کشور ما مدل ها و برند های بسیاری در زمینه تردمیل و قطعات تردمیل وجود دارند که میتوان از به نام ترین آن ها به  برند دی کی سیتی اشاره نمود .

با توجه به این که این برند تقریبا سابقه دو دهه حضور و فعالیت را در کشور ما دارد، انواع دستگاه های آن تردمیل باشگاهی میباشد که در اختیار علاقه مندان به دستگاه های هوازی قرار دارد .

با توجه به خدمات پر سابقه و معتبر این برند در کشور ما همچنان تمامی قطعات مدل های مختلف این برند در دسترس عموم میباشد .

اگر دستگاه بدنسازی شما دچار ایراد فنی یا ظاهری شده است جای هیچ گونه نگرانی نیست، اغلب قطعاتی که بیشتر در معرض خراب شدن هستند عبارتند از :

مانیتور تردمیل : این قطعه مزیتی که دارد در صورت موجود نبودن مدل مشابه آن را میتوان با مدل های مشابه جایگزین کرد .

موتور تردمیل : با توجه به اهمیت این قطعه در صورت خرابی میتوان با مشاوره گرفتن از یک کارشناس فنی مربوطه و در صورت امکان موتور را تعویض و یا حتی در برخی موارد آن را با مدل بالاتر با تحمل وزن بیشتر ارتقا داد .

تخته تردمیل و تسمه دونده تردمیل :این دو قطعه بسیار مصرفی میباشند و به دلیل اصطکاک بالای تخته تردمیل خانگی که میتوان برای نوسازی هردوقطعه را باهم تعویض نمود که طول عمر بیشتری داشته باشند .

قاب های جانبی تردمیل : از قبیل قاب های روی دسته، قاب بغل ستون، قاب روی موتور، قاپک های انتها، قاب جا لیوانی و فوتریل های کناری میباشند که انواع مدل های برند  Dk city غالبا نمونه های مشابهی با هم دارند وامکان نوسازی آن ها بسیار سهل می باشد .

کابل های رابط و کابل برق تردمیل : این قطعات هم در برند Dk city غالبا باهم مشابه میباشند و امکان نوسازی و تعویض آن هارا برای مشتریان سهل و آسان میسازد