بلاگ

واکسیناسیون و بازگشایی باشگاه های بدنسازی

باشگاه بدنسازی

با توجه به سرعتی که در روند واکسیناسیون ویروس کرونا در کشور به وجود آمده و شاهد سیر نزولی مبتلایان کرونا هستیم، به زودی تمامی فعالیت های ورزشی در رشته های مختلف به روال عادی بازخواهد گشت و باشگاه های ورزشی و باشگاه بدنسازی بدنسازی نیز بازگشایی خواهند شد تا دوباره طبق روال سابق بدنسازان در باشگاه به انجام تمرینات بدنسازی خود بپردازند.

به همین جهت بسیاری از باشگاه های بدنسازی به نوسازی دستگاه ها و فضای باشگاه میپردازند تا علاوه بر جذب ورزشکاران و ایجاد نشاط و انرژی مثبت برای روحیه آنها به بهتر شدن و با کیفیت شدن تمرینات بدنسازی آنها کمک‌ کنند.

جهت خرید دستگاه های بدنسازی هوازی و قدرتی دقت داشته باشید که به فاکتورهای مهمی از جمله استحکام و ایمنی دستگاه، با کیفیت بودن و دوام جنس صندلی دستگاه ها، گارانتی‌ و‌ خدمات‌ پس از فروش، داشتن تنظیمات مختلف برای انجام تمرین با کیفیت و داشتن نمایشگر اطلاعات تمرینات بدنسازی توجه کنید.

دستگاه های بدنسازی هوازی باشگاهی مانند تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال، پله ورزشی و … که از نیازهای اساسی یک باشگاه بدنسازی میباشند بسیار اهمیت دارند. دستگاه های بدنسازی هوازی مانند تردمیل اینتنزا برند تایوانی اینتنزا سازگار با محیط زیست بوده، دارای دو‌ مدل کلاسیک و دارای مانیتور لمسی ‌میباشند و تمامی نیازهای یک‌ ورزشکار را در نظر گرفته است.

انواع تردمیل برند اینتنزا بدون لرزش بوده و هیچ نیازی به روغن‌ کاری ندارند. تا 250 کیلوگرم‌ وزن را تحمل میکنند تا برای هر کاربری در باشگاه مورد استفاده قرار گیرند.

دوچرخه ثابت ایستاده و نشسته اینتنزا دارای پدال هایی نرم و روان و مقاوم در برابر گرما، رطوبت و ضربات مکرر بر روی آنها میباشد و دارای 40 سطح مقاومت هستند.

الپتیکال های منحصر بفرد اینتنزا دو‌ کاره‌ بوده که هم کار استپر (پله ورزشی) را انجام میدهند و هم الپتیکال را.

پله های ورزشی اینتنزا با قابلیت تنظیم ارتفاع پله ها، دارای 20 ارتفاع مختلف بین 4 تا 7.7 اینچ است.

 دستگاه های بدنسازی قدرتی که برای ساختن عضلات بدنسازان بسیار‌مهم هستند را نیز در نظر بگیرید. دستگاه هایی مانند دستگاه پرس سینه، دستگاه پشت پا، دستگاه جلو بازو، اسکات، دستگاه شکم و …. برند ایتالیایی پاناتا با در نظر‌گرفتن اصولی مانند زیبایی، نوآوری و کیفیت در ساخت از بهترین دستگاه های قدرتی را در لاین های مختلف به بازار عرضه کرده است. همچنین برند دی اچ زد که بزرگترین تولید کننده دستگاههای بدنسازی چین‌ میباشد، دستگاه های بدنسازی قدرتی با کیفیت و با استحکام و دوام بالا با قیمت مناسبی تولید کرده است تا بدنسازان مبتدی و‌ قدرتی از قابلیت های آن استفاده کنند.