بلاگ

ورزش اصولی و بدنسازی یا ورزش غیر اصولی و بدن سوزی – تردمیل

ورزش اصولی

انجام تمرینات ورزشی با دستگاه استاندارد و مناسب بدنسازی تاثیر به سزایی بر نتیجه گیری فرد بدنساز از تمرینات بدنسازی و امنیت وی در حین کار کردن با دستگاه بدنسازی خواهد داشت . همچنین بر انجام هر چه راحت تر تمرین با دستگاه بدنسازی نیز تاثیر زیادی خواهد داشت. پیرو این مطلب، تاثیر تردمیل استاندارد بر روی ورزش اصولی را بررسی خواهیم کرد.

یک تردمیل استاندارد امنیت فرد ورزشکار را در حین انجام تمرین روی آن تضمین میکند و فرد را از خطر افتادن یا لیز خوردن و سایر آسیب های جدی در حین انجام تمرین در امان نگه خواهد داشت.

از داشتن ویژگی های تردمیل استاندارد این است که دارای صفحه نمایش باشد و ورزشکار بتواند با استفاده از مانیتور تردمیل در جریان جزئیات تمرین خود و فاکتورهایی مانند ضربان قلب، زمان، سرعت، سطح کالری، مسافت و … قرار بگیرد. تردمیل استاندارد تحمل وزن بالایی دارد تا هر فردی با هر وزنی بتواند به راحتی با آن کارکند و مشکلی نداشته باشد.

تردمیل های برند اینتنزا ساخت تایوان با داشتن تمامی مشخصه های یک تردمیل استاندارد و مناسب به راحتی هرچه بیشتر ورزشکار کمک میکنند.

این تردمیل ها با داشتن صفحه نمایشی که نمایشگر زمان و مسافت،سطح کالری،ضربان قلب و وات مصرفی میباشد به راحت ورزش کردن شما کمک میکند. این دستگاه وزن آزاد است و تحمل وزن بسیاربالایی دارد (حداقل تا وزن 250 کیلوگرم). دارای ضربه گیرقابل انعطاف با تحمل 560 کیلوگرم وزن میباشد.

تردمیل های برند اینتنزا بدون نیاز به روغنکاری هستند. همچنین دسترسی راحت به امکانات دستگاه از طریق نشانگر UNI-JOG را فراهم کرده است و مجهزبه سیستم عیب یابی خودکار میباشند.

این تردمیل ها دارای دکمه قطع اضطراری،دارای سیستم Auto-off درصورت استفاده نکردن مصرف کننده دارای برنامه های تمرینی (سرعت اینتروال، ایروبیک، کاهش وزن، تپه نوردی، زمان هدف، مسافت هدف، کالری هدف، کنترل ضربان قلب، تست فیتنس، کنترل ضربان قلب ازراه دور) ،دارای 3 مدل برنامه هدف : زمان (10-99 دقیقه) – مسافت (1-99 کیلومتر) – کالری (10-2500) کیلوکالری میباشند.

تردمیل باشگاهی پاناتا مدل ساخت ایتالیا با طراحی زیبا و منحصر به فرد میباشد. FENIX-TOUCH 1fxt003

دارای صفحه نمایش لمسی 15 اینچی میباشد که کاربر با استفاده از آن میتواند فاکتورهای مهم در حین ورزش را مشاهده کند. همچنین این تردمیل دارای سنسور دست و برنامه تمرینی میباشد. علاوه بر آن قابلیت ایجاد پروفایل شخصی را نیز دارا میباشد.