دسته‌بندی نشده

چراغ جلو دوچرخه به همراه بوق برند تاپیک

چراغ دوچرخه

دوچرخه سواری جزء معدود ورزش‌هایی است که به سادگی می‌توانید وارد زندگی روزمره خود کنید. درواقع، دوچرخه سواری به شما این امکان را می‌دهد تا زمانی که هر روز در رفت و آمد تلف می‌کنید را به زمانی برای ورزش و ارتقاء سلامتی خود تبدیل کنید. با وجود همه مزیت‌های دوچرخه سواری، باید به این موضوع توجه کنید که دوچرخه دارای ایمنی پایین‌تری نسبت به خودرو است و دوچرخه سوار در زمان تصادف در معرض آسیب شدید‌تری نسبت به سرنشین خودرو قرار دارد. از سوی دیگر، فرهنگ دوچرخه سواری در ایران نوپا بوده و هنوز مسیرهای اختصاصی دوچرخه در شهرهای کشور وجود ندارد. متاسفانه، رانندگان محترم خودرو نیز مراعات دوچرخه سواران را نمی‌نمایند. بنابراین، رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل ایمنی مناسب در زمان دوچرخه سواری امری بسیار ضروری و تضمین کننده سلامت شما خواهد بود.
بوق ها یکی از وسایل کاربردی و ضروری در دوچرخه سواری به خصوص در دوچرخه سواری بین شهری محسوب می شوند. بوق و زنگ دوچرخه نیز درست به همان اندازه که برای خودروها اهمیت دارد، ضروری می باشد. با اتصال بوق یا زنگ به دوچرخه خود، می توانید از این گروه از تجهیزات جانبی دوچرخه برای بالا بردن سطح امنیت حین رکاب زدن برخوردار شوید. ست چراغ و بوق مخصوص دوچرخه، به دلیل امنیت فوق العاده زیادی که برای دوچرخه سوار ایجاد می کند، در میان جوامع دوچرخه سواری کاربرد بسیاری دارد. همچنین دوچرخه سواری در شب هنگام، به دلیل خطرات احتمالی بسیاری که دارد، دوچرخه سواران را مجاب به رعایت ایمنی بیشتری می کند. همچنین بوق یا زنگ دوچرخه یکی از قدیمی‌ترین و در عین‌حال کارآمدترین وسایل برای جلب توجه سایرین است. به علاوه، بوق تنها وسیله کارآمد برای جلب توجه رانندگان و عابرین در روز نیز است.

 چراغ دوچرخه

 

چراغ جلو دوچرخه به همراه بوق یکی از محصولات بی نظیر برند تاپیک می باشد که مورد استفاده بسیاری از دوچرخه سواران قرار گرفته است. تاپیک از سال 1991 با ایده و طراحی جالب و منحصر به فرد خود یکی از پیشگامان صنعت لوازم جانبی دوچرخه به شمار می رود. اين برند تایوانی به دليل توليد محصولاتی با مهندسی خاص و تنوع بسیار زياد، همواره مورد توجه مشتاقان دوچرخه سواری بوده است.
این چراغ قابل نصب روی فرمان دوچرخه است. محدوده روشنایی این چراغ تا 10 متر می باشد و دارای 4 صدای بوق مجزا و کنترل بی سیم برای صدا است. لامپ این دستگاه توسط سه عدد ال ای دی فوق العاده روشن تجهیز شده و 4 الی 5 ساعت زمان شارژ به طول می انجامد و از طریق USB صورت می گیرد. همچنین بازدهی باتری، 4 ساعت در حالت روشنایی ثابت، 30 ساعت به صورت چشمک زن و 30 ساعت هنگام استفاده از بوق می باشد.