بلاگ

کلاه آی ایکس اس KRONOS EVO انتخاب هر دوچرخه سوار حرفه ای

کلاه دوچرخه سواری

 IXS در دهه گذشته به عنوان یکی از تولید کنندگان برجسته لباس های دوچرخه سواری ، ورزشی و وسایل حفاظتی با تکنولوژی بالا برای دوچرخه سواران کوهستان بوده است. تولیدات این شرکت برگرفته از تجربیات دوچرخه سواران مطرح بوده و به همین دلیل به احتیاجات دوچرخه سواران، پاسخ واقعی می دهد.
این کمپانی موفق در توسعه ابداع و کاربرد در زمینه پوشاک و تجهیزات است. توسعه این تیم در راستای اهمیت روی استایل منحصر به فرد و عالی می باشد. علاوه براین استفاده از مدرن ترین و بالاترین تکنولوژی در تولید اجناس از اهداف مهم این کمپانی است.
برند IXS با تست های موثر در صدد پیشرفت در تولید پوشاک و تجهیزات می باشد، همچنین در صنعت دوچرخه و موتورسیکلت نیز از بهترین و برجسته ترین برندها محسوب می شود و همواره در تلاش جهت دستیابی به بالاترین سطح تکنولوژی و پیشرفت و تقویت محصولات است. این محصولات به بیش از 50 کشور فروخته شده است.

 

کلاه دوچرخه سواری

 

کلاه های دوچرخه سواری  IXS Kronos EVO  یکی از برجسته ترین و کاربردی ترین کالاهای این کمپانی است. راحتی و سبکی این کلاه همراه با رنگ بندی فوق العاده زیبا که برای هر سلیقه ای طراحی شده است، این ها همه ویژگی هایی است که این کلاه را خاص نموده است.

برخی ازاین ویژگی ها عبارتند از:
1- دارای پیچ تنظیم اندازه
2- طراحی 22 شیار و حفره با اندازه های متعدد برای جریان یافتن هوا
3- بسیار سبک و درای استحکام بالا
4- سایه بان دارای گیره قابل جدا شدن
5- جنس لایه داخلی از فوم
6- مناسب برای دوچرخه های رشته کراس کانتری

 

 

 

 

نوشته های مشابه