بلاگ

دستگاه بدنسازی پارالل بارفیکس FitEvo 1FE121

دستگاه بدنسازی پارالل بارفیکس FitEvo 1FE121

یکی از دستگاههای پر کاربرد بدنسازی که در تمام باشگاههای ورزشی دنیا موجود است، دستگاه بارفیکس پارالل است و میتوان گفت یکی از دستگاههای مهم و اصلی ورزش بدنسازی است  که اساس کار آن استفاده از وزن خود بدن برای تقویت عضلات بالاتنه می باشد.

مبنای کار با این دستگاه بدنسازی باشگاهی، انجام حرکات کششی است و تمرین مداوم با آن باعث تقویت و حجم گیری مجموعه ای از عضلات بالاتنه از جمله عضلات سه سر بازویی سینه و دلتوئید قدامی و ساعد میگردد.

ساختار بی همتای این دستگاه ایستگاهی، همراه با وزنه های تعبیه شده در آن باعث میگردد فشار مناسبی به عضلات بدن وارد آید.

حرکات کششی و تقویتی این دستگاه ایستگاهی باشگاهی (پارالل بارفیکس) باعث تقویت بدن شده و سبب استحکام بدن بخصوص ساختن شانه های قوی و زیبا و حجیم میگردد.

سه حرکت اصلی بارفیکس پارالل، دیپ شکم، عضلات پشت بازو و سینه می باشد، این دستگاه حتی به عضلات مرکزی بدن نیز فرم مناسبی می دهد.

دستگاه پارالل از نگاه آرنولد شوراتزنگر:

برای من زیبایی پارالل در این بوده که حرکات تنها با وزن بدن انجام میگردد و بسته به قدرت و تعداد ست ها و تکرار بیشتر میتوان فرم بدن را تنظیم کرد و نکته دیگر اینکه با انجام دادن و گنجاندن این ورزش در برنامه تمرینی روزانه باعث نیرومند شدن عضلات پشت و زیر بغل و فرم دهی بدن خواهد شد.

و از همه مهمتر با فول جیم اسمیت حرکات با دستگاه بارفیکس پارالل عضلات پشتان را تقویت خواهد کرد و کمک شایانی در قوی تر کردن بدنتان خواهد نمود.

 

دستگاه بدنسازی پارالل بارفیکس FitEvo 1FE121