بلاگ

تردمیل باشگاهی برند اینتنزا مدل 550TE

تردمیل باشگاهی

در سال 1952 ، تردمیل توسط روبرت بروس، پدر کاردیولوژی به عنوان دستگاه پزشکی ابداع شد. آزمون استاندارد به تشخیص و ارزیابی بیماری های قلبی و ریه اختراع شده است. کار با تردمیل باشگاهی مدل اینتنزا 550TE  مثل تمام ورزش هایی هوازی باعث سوختن چربی و ساختن عضله میشود. این وسیله باعث تقویت عضلات داخل ران و خارج ران، باسن، کاهش وزن و تناسب اندام میگردد.

این دستگاه ورزشی دارای یک تسمه برای راه رفتن و یا دویدن روی آن است. موتور تردمیل انرژی لازم برای به حرکت درآوردن تسمه ایجاد می کند. تسمه این تردمیل شروع به چرخش کرده و باعث به حرکت درآوردن صفحه آن می‌شود. تردمیل‌ها یکی از بهترین و کارآمدترین وسایل ورزشی جهت کاهش وزن محسوب می‌شوند.

قیمت تردمیل‌ باشگاهی معمولا نسبت به انواع خانگی آن بالاتر است چرا که از لحاظ فنی قویتر بوده و از قدرت موتور بالاتری برخوردارند  و همین باعث می شود وزن بیشتری را تحمل کنند و همانطور که از نامشان مشخص است به منظور استفاده در باشگاه‌ها طراحی شده است.

این تردمیل‌های باشگاهی دارای برنامه‌های مختلفی برای استفاده کاربران هستند. از این گذشته این محصول قابلیت ثبت برنامه‌های پیشرفته‌تری مخصوص مربیان را نیز به همراه دارد.

کیفیت و امکانات موجود در تردمیل‌ها باعث کارایی مفید آنها در  ورزش بدنسازی هوازی است.

ورزش مستمر با تردمیل تاچ اینتنزا باعث بالا بردن مقاومت بدن و قدرت قلب وعروق و به تبع آن بهتر شدن برنامه خواب و کاهش  اضطراب و در نتیجه شادابی، سلامت و بهبود وضعیت روحی و روانی میگردد.

سیستم فینگر تاچ (کلید لمسی ) در این دستگاه با بالاترین تکنولوزی روز باعث افزایش دقت در اندازه گیری کالری مصرفی و مقدار مسافت طی شده روی تردمیل و ضربان  قلب و غیره میگردد.

تردمیل  اینتنزا مدل 550TE   مقاومت بالایی دارد و ورزش های منظم هوازی با این دستگاه منجر به بهبود سیستم ایمنی بدن می گردد .

تردمیل اینتنزا  مدل  550TE  وسیله ای حرفه ای با شبیه‌سازی درست و اصولی از دویدن و پیاده‌روی می باشد.

اهمیت مزایا و  تمرینات هوازی با تردمیل اینتنزا  550TE

معمولا برای افرادی که دارای اضافه وزن هستند و یا خواهان حفظ تناسب اندام می باشند مناسب است. چربی خون با کارکردن با این تردمیل فوق العاده تنظیم می شود. با تردمیل اینتنزا از مبتلا شدن به دیابت پیشگیری کنید.

کار کردن با این تردمیل باعث پیشگیری اولیه و ثانویه از بیمارهای قلبی می شود.

دویدن روی تردمیل از ابتلا به پوکی استخوان پیشگیری می کند. همچنین باعث کاهش فشار و استرس می گردد.

ورزش های هوازی برنامه خواب را تصحیح  می کند و باعث ایجاد آرامش می شود.

کار با تردمیل باشگاهی و خانگی در فیزیوتراپی جهت توان بخشی اعضای آسیب دیده یا بهبود سریع تر پس از عمل  جراحی موثر است.

تردمیل باشگاهی